ДЛЯ ПОШУКУ НЕРУХОМОСТІ, ПЕРЕЙДІТЬ В

ДОВГОСТРОКОВА ОРЕНДА БУДИНКУ

телеграм бот

Які є нюанси при довгостроковій оренді будинку

Приватний будинок - заповітна мрія для багатьох, побудувати або придбати, який коштує величезних грошей, особливо, якщо брати до уваги українські реалії. Але що, якщо потрібної суми на покупку у Вас зараз немає? Не варто впадати у відчай! Вивчивши наведені нижче рекомендації Ви орендуєте будинок на найбільш вигідних умовах, звівши до мінімуму ризики, властиві даному ринку і при цьому на довгий термін.

Орендна плата - це головне, але не єдине

Ви готові платити узгоджену щомісячну суму? За перший місяць, вона часто стягується заздалегідь при укладенні договору разом із заставою, що забезпечує засоби для покриття будь-якого збитку або заборгованості. Застава зазвичай еквівалентний 1-3 орендними ставками, і його розмір часто залежить від рівня обробки приміщення або вартості обладнання, що перебуває у власності, а також тривалості.

Ще одне навантаження по оплаті пов'язана зі споживанням ресурсів (вода, електрика, газ, опалення), за фіксованою ставкою і розраховуються за показаннями лічильників кожні кілька місяців або щомісяця, залежно від фактичного споживання (хоча можливий варіант, коли комуналка не Ваша). Додаткові щомісячні платежі включають в себе витрати на Інтернет, кабельне телебачення, охорону / спостереження або використання паркувального місця / гаража. У разі пошкодження предметів або елементів оздоблення, вікон, дверей, підлог і т.д., Витрати на їх відновлення несете Ви. Щоб частково убезпечити себе від фінансової відповідальності, оформляють відповідну страховку.

Як повинен вчиняти власник, якщо Ви хочете зняти будинок, пів будинку, дуплекс або таунхауз в довгострокову оренду?

Щоб уникнути непорозумінь, він повинен прописати обов'язки орендаря поряд зі своїми. Ключове в таких положеннях: дата і вид платежу, розмір плати, застави та умови його повернення, а також наслідки в разі пошкодження приміщення. Під час передачі власності будь-який дефект або вада документується, (бажано фотографічно), щоб по закінченню відносин не довелося з'ясовувати, хто несе відповідальність за шкоду.

Іноді додається і пункт про обов'язок надавати можливість перевірити поточний стан будинку, природно з попередженням. Зобов'язання регулюються законом, який декларує, наприклад, що господар зобов'язаний ремонтувати технічні елементи обладнання в приміщенні, такі як електричні, газові і водопровідні мережі, а також право замінити несправні вікна чи двері.

Права орендаря

Орендар отримує право користування нерухомістю, тоді як його обов'язки регулюються угодою, що визначають, яким чином будинок використовується (в житлових або комерційних цілях) і термін дії угоди. У контракті вказується, чи буде дана особа покривати будь-які збори на додаток до оренди, наприклад, комунальні послуги, але це також питання взаємної домовленості сторін. Основні обов'язки: регулярно вносити плату, берегти ввірене йому майно і виробляти дрібний ремонт обладнання, пошкодженого з його власної вини (наприклад, розбите скло або зламана дверна ручка).

Чи варто звертатися до ріелтора?

Довгострокова оренда будинку недорого без посередників або з ріелтором? При відсутності часу - захід вимушений, проте брокер, крім пошуку нерухомості, що відповідає заданим критеріям і економії часу клієнта, перш за все порадить, як знайти ключ до хорошого співпраці між Вами і орендодавцем протягом терміну оренди. Чи співпрацювати з посередником, вирішувати Вам, але знайте, що він може зекономити Вам багато часу, а в деяких випадках і значну суму коштів.

На що потрібно звертати увагу при довгостроковій оренді будинку?

Підготовка - ключовий момент

- На що потрібно звертати увагу при довгостроковій оренді будинку? Не витрачайте сили на пропозиції, які не відповідають очікуванням на самому початку. Складіть список вимог до дому. Відзначте, що обов'язково до виконання, а від чого можна відмовитися.

- Враховуйте район, маршрути для поїздки на роботу і навчання, а також доступ до магазинів і клінік. Встановіть максимальну орендну плату і якщо хочете швидше заселитися, стежте, щоб обстановка була гідною.

- Знаючи пріоритети, Ви відсієте те, що не відповідають очікуванням, вже на етапі фільтрації. Не відвідуйте будинків, яким Ви заздалегідь даєте мінімальні шанси, адже занадто багато «лушпиння» викличе розчарування. Як наслідок, це може привести до прийняття занадто швидкого і необдуманого рішення.

Перевірте відповідність опису

Якщо, Ви вже зупинилися на чомусь, наприклад будинок з басейном біля моря або в лісі поблизу села чи то в Київській або Дніпропетровській області - вирушайте на огляд, де і виявите відповідність оголошенню. Дізнайтеся, яка меблі і обладнання присутні, чи підходить Вам технічний стан, візьміть до уваги необхідність нести витрати на ремонт. Якщо він потрібен - чи покриє його власник або, можливо, знайде інший спосіб мотивації? Якщо виявиться, що Вам доведеться все оплачувати самостійно, порівняйте остаточну (планову вартість) з іншими в пошуку. Будьте обережні, щоб в результаті не переплатити, адже мова йде про тривале перебування в орендованому житлі.

Сусіди і околиці приватного будинку в оренду - це дійсно важливо

- Якщо можливо, опитати сусідів, раптом виявляться якісь негативні обставини щодо власника і ви найманого житла, наприклад, що орендарі постійно змінюються. Збіг? А раптом тому виною нестерпний характер господаря?

- Також, прогуляйтеся околицями. Доступ до транспортних засобів, магазинів, оздоровчих закладів, школам та іншим об'єктам, має важливість для Вас? З'ясуйте, чи безпечний район / квартал, тому що це вкрай важливо, особливо якщо у Вас є діти, що добираються до школи самостійно або бігають на ігровий майданчик.

Переконайтеся в правовому статусі будинку

- Це дуже важливий момент угоди, оскільки на даному етапі Ви забезпечите себе від підступів потенційного шахрая. На жаль, буває, що нечесні люди видають себе за власника, а насправді вони всього лише наймачі або тимчасово доглядають за садом в період відсутності господаря. Ці ділки, влаштовують презентації, на зустрічах говорячи, що будинок користується великою популярністю і єдиний спосіб забронювати пропозицію - це внести певну суму.

- Запитайте документ про власність або кадастровий номер, якщо є бажання орендувати будинок від господаря. Якщо наміри чесні - проблем з цим не буде. Якщо він говорить, що діє тільки від імені своєї матері, тітки, дядька або друга, попросіть довіреність, яка демонструвала б, що він уповноважений підписати з Вами договір.

Підпишіть договір оренди!

Деякі суб'єкти, прагнуть здавати будинок без оформлення офіційних документів, щоб уникнути сплати податків. Однак, пам'ятайте, що тільки контракт гарантує, що обидві сторони виконають обіцянки. На його підставі, Ви маєте право вимагати від орендодавця виконання взятих на себе зобов'язань, наприклад, відновлення застарілих або непридатних елементів, але і він може стягнути з Вас заборгованість. Офіційний статус, захищає обидві сторони від незручностей, що виникають рано чи пізно і, якщо у Вас чесні наміри - позитивно відіб'ється на Ваших інтересах.

Якщо все-таки, Ви бажаєте зняти будинок в довгострокову оренду, перед підписанням, обов'язково прочитайте! Якщо Ви домовилися про щось з орендодавцем, нехай це буде записано в документі.

Договір повинен включати:

- Персональні дані сторін;

- Координати здаваного будинку - адреса та площа;

- Розмір оренди - з точним розрахунком, з чого вона складається, датою платежу і номером рахунку власника;

- Термін дії угоди;

- Порядок повідомлення і правила виїзду;

- Обсяг депозиту і правила його повернення;

- Додані файли - наприклад, протокол передачі або фотографії.

Благо, зараз в Інтернеті безліч шаблонів для завантаження і редактури під свої потреби.

Визначте, що Вам дозволено, а що ні

- Багато власників заявляють вже на етапі першого показу, що не потерплять певних ситуацій. Найбільш поширені з них - неприйняття тварин і заборона куріння всередині, а деякі не захочуть здавати будинок, якщо у Вас діти.

- Дехто здатний обмежити права ще сильніше, наприклад, заборонити організацію вечірок або запрошення гостей, особливо на ніч. Ці елементи варто узгодити заздалегідь і внести. Можливо, завдяки цьому, Ви вчасно дізнаєтеся, що оренда буде пов'язана з обмеженнями, що Ви не в силах прийняти.

- Є також люди, які вважають, що мають право відвідати Вас, коли їм заманеться, тому що вони побоюються, чи все в порядку з їх володіннями. Більш того, деякі індивіди намагаються завдати візит під час Вашої відсутності. Хоча, у власника зберігається другий комплект ключів, йому не дозволяється входити в будинок, поки Вас немає, крім необхідності виправити дефекти, що загрожують здоров'ю та життю. Однак це має відбуватися в присутності поліції.

- Зрозуміло, власник має право увійти, щоб періодично перевіряти техніку і визначати обсяг ремонтних робіт. Але такий візит, організовується заздалегідь і узгоджується з Вами.

Потрібна довгострокова оренда будинків в Одесі, Харкові чи в Києві, чи в інших містах або областях, тоді телеграм ПошукДомуБот, запросто знайде оголошення в областях України, а саме: Кіровоградській, Рівненській, Волинській, Дніпропетровській, Черкаській, Полтавській, Одеській, Хмельницькій, Київській, Закарпатській, Херсонській, Житомирській, Львівській, Вінницькій, Харківській, Чернівецькій, Івано-Франківській, Запорізькій, Донецькій, Чернігівській, Миколаївській, Луганській, Сумській, Тернопільській, і в їх прекрасних містах: Батурин, Умань Кам'янське, Золотоноша, Городок, Сміла, Коростень, Моршин, Черкаси, Вишневе, Чернівці, Косів, Київ, Бахмач, Хотин, Хмельницький, Кам'янець-Подільський, Нетішин, Бершадь, Шепетівка, Костянтинівка, Каховка, Бар, Мелітополь, Херсон, Жмеринка, Олешки, Ковель, Харків, Жидачів, Ворзель, Кривий Ріг, Куп'янськ, Слов'янськ, Запоріжжя, Ізюм, Броди, Чугуїв, Дніпро, Жовті Води, Берегове, Нікополь, Ужгород, Кременчук, Хуст, Біла Церква, Чоп, Трускавець, Почаїв, Марганець, Тернопіль, Бердянськ, Збараж, Калуш, Бориспіль, Шостка, Павлоград, Суми, Олександрія, Глухів, Нікополь, Васильків, Сарни, Лисичанськ, Рівне, Маріуполь, Острог, Бердичів, Пирятин, Стрий, Полтава, Ірпінь, Гадяч, Краматорськ, Південне, Малин, Одеса, Новоград-Волинський, Чорноморськ, Овруч, Коломия, Ізмаїл, Енергодар, Боярка, Арциз, Сіверськодонецьк, Новий Буг, Мелітополь, Миколаїв, Ізмаїл, Очаків, Львів, Яремче, Бровари, Ковель, Гостомель, Луцьк, Буча, Кропивницький, Світловодськ, Івано-Франківськ, Бердянськ, Житомир, Нікополь, Вінниця, Обухів та інші.

Також, телеграм ПошукДомуБот допоможе в питанні довгостроковій оренді будинку КВАРТИРИ чи КІМНАТИ без рієлторів від власників. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і зручна система фільтрів PoiskDomaBot допоможуть Вам відшукати тільки кращі можливості, що допомагають орендувати приватний будинок / частину будинку в найкоротші терміни й без посередників.
ДЛЯ ПОШУКУ НЕРУХОМОСТІ, ПЕРЕЙДІТЬ В
Можливо у Вас не встановленний телеграм!
Спробуйте встановити телеграм перейшовши за посиланням!
Після встановлення, перейдіть в наш PoiskDomaBot.
Чтобы перейти к скачиванию приложения, поставьте галочку