ДЛЯ ПОШУКУ НЕРУХОМОСТІ, ПЕРЕЙДІТЬ В

ДОВГОСТРОКОВА ОРЕНДА КІМНАТИ

телеграм бот

Як орендувати кімнату довгостроково без посередників від господарів

Купівля квартири вимагає великих вкладень на старті, тому не дивно, що багато хто воліє довгострокову оренду кімнат чи іншої «нєдвіжки». Що вигідніше, купувати або знімати, в першу чергу визначається потребами покупців. Найм буде найбільш привабливим для молодих пар і самотніх людей, які не планують створювати сім'ю в найближчі роки. Якщо ми збираємося надовго оселитися в тому чи іншому місті, ситуація аналогічна. Так, як шукати кімнату в оренду?

Де шукати і на що дивитися?

Найпопулярніший спосіб підібрати квартиру – на порталах з рекламою, або завдяки телеграм ПошукДомуБоту. Там в розділі нерухомості ми відшукаємо безліч пропозицій з фотографіями, що спрощують прийняття рішення. Пошук можна значно звузити, наприклад, вибравши в фільтрах найбільш цікавий для нас ціновий діапазон або область.

При пошуку квартири варто звернути увагу на:

- вартість найму;

- область;

- комунальні платежі;

- місце розташування;

- район;

- стан;

- тип опалення;

- стан будівлі;

- додаткові зручності;

- інших квартиронаймачів.

Зміст оголошень – довгострокова оренда кімнати, зазвичай включає в себе всі атрибути власності, включаючи контакт з власником.

Ще один спосіб шукати вигідні варіанти – переглядати рекламу в соціальних мережах, адже для цього створені групи в Facebook, присвячені різним містам, а також різним типам пропозицій. Серед них ми можемо виділити оголошення про те, щоб зняти кімнату в Одесі і інших містах.

Якщо після початкового вибору місце Вас зацікавило, найкраще просто зателефонувати і домовитися про перегляд. Чим раніше ми це зробимо, тим краще, тому що за даним об'єктом, ймовірно, одночасно стежать багато бажаючих.

Чи потрібно підключати посередників?

Якщо Ви не хочете особисто займатися пошуком кімнати без посередників в Одесі, столиці або регіонах, то завжди можете скористатися допомогою посередника, тобто агентства. Ця послуга зазвичай коштує як орендна плата за один місяць. Завдяки допомозі агента, Ви зможете дуже швидко знайти квартиру за вигідною ціною, а також виконати всі формальності, пов'язані з її здачею.

Перш ніж ми визначимося з пошуком, варто проаналізувати Ваші потреби і обговорити з агентом такі питання, як:

- зручності в будинку, взяти хоч, ліфт, підвал, комору або вихід на балкон;

- можливість тримати домашніх тварин;

- можливість куріння в приміщенні;

- довгостроковий тип контракту;

- зручності в безпосередній близькості;

- тип (квартира, приватний будинок, гуртожиток, тимчасова будівля);

- меблювання та обладнання приміщень;

- кількість кімнат.

Агентство нерухомості з досвідом, скористається знаннями про очікування свого клієнта і на їх основі, знайде кращу пропозицію. Також, брокер допоможе в складанні договору та погодження ціни на приміщення. Однак все це коштує грошей, та й навіщо платити комусь, якщо є PoiskDomaBot.

Коли найкраще знімати кімнату?

Саме найспокійніший час на ринку найму нерухомості – перший і останній квартал року. Тоді ціни не залежать від таких ситуацій, як початок навчального року, коли багато студентів, які шукають де зняти кімнату довгостроково, приїжджають в місто. Хоча в період з січня по березень або з листопада по грудень пропозицій не так багато, ми знайдемо серед них справжні «перлини».

Як правило, найкращий час для пошуку – зима. Після спекотного літнього та осіннього сезону, ціни значно падають, також простіше знайти довгострокову оренду кімнат в Києві або ще де-небудь з хорошим розташуванням і вигідною площею. Це особливо стосується великих міст і академічних центрів.

Ви зможете відшукати найдешевші варіанти в грудні, а найдорожчі надходять на ринок у вересні. Якщо Ви хочете підшукати цікаве місце, варто почати пошук в період з липня по серпень, коли студенти звільняють свої квартири, бо вони повертаються додому. Тоді надходить багато пропозицій, зокрема, довгострокової оренди кімнат в Харкові або інших населених пунктах за вигідними цінами.

Як вигідно орендувати довгостроково кімнату

Переваги та недоліки довгострокової оренди кімнат від господаря

- Почнемо з переваг: Ви заощадите, ділячи квартиру по кімнатах. Це означає, що ціна визначається за кімнату або за людини, а не як у випадку всієї квартири, де орендна плата стягується за весь об'єкт. Крім того, власникам зазвичай легше знайти наймача кімнати, ніж людину, яка хоче оплачувати всю квартиру. Це пов'язано з більш низькою ціною, яка поширюється лише на одну кімнату, а не на всю квартиру – тому, хороших пропозицій на ринку більш ніж достатньо.

- Але є і недоліки: Знімання кімнати доставляє незручності через більшої кількості суборендаторів по сусідству, які можуть часто змінюватися. При цьому, якщо мова йде про квартиру, що здається на кімнати, всі елементи інтер'єру і місця загального користування використовуються частіше, ніж житло для однієї людини або невеликої сім'ї. Тому, приміщення швидше зношується і приходить в непридатність і вимагає рук господаря або фахівців, а на подібні витрати власники йдуть вкрай неохоче.

Договір кімнати в оренду довгостроково. Які права та обов'язки пов'язані з цим?

Найчастіше документ включає в себе наступні пункти:

- Мешканці мають право користуватися приміщенням виключно в житлових цілях.

- Отримують вичерпну інформацію та детальні правила щодо плати, а також інструкції по догляду за кімнатою і місцями загального користування (наприклад, вони повинні підтримуватися в належному робочому, технічному та санітарному стані).

- Повідомляти орендодавця про всі несправності, що сталися не з його вини.

- Мешканці вправі/повинні зробити дрібний ремонт через свою халатність і неуважність.

- Не мають права вносити будь-які зміни в кімнату без письмової згоди власника , скажімо так, для прикраси кімнати.

- Власник має право оглядати орендовану кімнату один раз в місяць, але тільки з попереднім повідомленням орендаря.

- Від орендаря, іноді потрібне дотримання строків прибирання загальних частин, імовірно, кожні 3 тижня.

- Не можна здавати свою кімнату в суборенду або передавати її третім особам.

- В останній день терміну дії контракту, слід повернути приміщення власнику в стані не гірше початкового.

- Орендодавець має право розірвати договір з негайним вступом його в силу, якщо кімната використовується для цілей, несумісних з контрактом, мешканець руйнує або погіршує стан кімнати, порушує спокій інших мешканців або сусідів, прострочує орендну плату (проте тут орендодавець повинен проінформувати орендаря про намір розірвати договір і призначити йому додатковий строк оплати).

Буває, що договір підписується тільки з одним орендарем, який щомісяця переказує гроші за себе та інших. Це не найкраще рішення, тому що тоді ми маємо справу з суборендою, де основний орендар виступає в якості посередника і може вибирати інших відповідно до своїх уподобань, що сприяє меншій обізнаності власника про людей, які проживають у квартирі. Будь-яка зміна людини, яка бажає винайняти кімнату без господині довгостроково - стає проблемою.

Депозит, протокол передачі і страхування

Інше питання – це стягування депозиту при підписанні договору, який пізніше повертається, зазвичай еквівалентний щомісячній орендній платі за квартиру. Однак, в разі дуже добре обладнаних квартир високого стандарту, застава часто буває вищою.

Для додаткового захисту від можливих збитків в результаті передчасного припинення найму, в договір іноді включається пункт про те, що до певного моменту депозит не повертається або віддається менша сума. Орієнтовно, він може охоплювати період в шість місяців з моменту підписання.

Після підписання договору власник і орендар, також повинні підготувати протокол передачі, наприклад, знятої кімнати на Троєщині без посередників довгостроково або в іншому районі. Саме в цей документ, повинні бути занесені не тільки свідчення всіх лічильників, а й елементи обладнання квартири, залишені господарем. Нарешті, для безпеки варто подумати про придбання страховки, якщо її ще немає. Навіть найдешевша страховка цивільної відповідальності покриває збитки в разі, якщо, Ви затопите сусіда внизу. Ще один варіант, який варто розглянути – це покупка страховки, що захищає від наслідків ушкодження майна або крадіжки.

Скористайтеся нашим телеграм ПошукДомуБотом для підбору, якщо Ви хочете, наприклад, зняти кімнату в гуртожитку довгостроково або КВАРТИРУ чи БУДИНОК на березі моря, налаштувавши інструменти для пошуку нерухомості, він підшукає цікаві Вам варіанти в таких великих населених пунктах України як: Івано-Франківську, Дніпрі, Чернігові, Ужгороді, Києві, Луцьку, Житомирі, Одесі, Херсоні, Хмельницькому, Миколаєві, Луганській області, Вінниці, Чернівцях, Тернополі, Запоріжжі, Донецькій області, Львові, Сумах, Кропивницькому, Харкові, Рівному, Полтаві, Черкасах.
ДЛЯ ПОШУКУ НЕРУХОМОСТІ, ПЕРЕЙДІТЬ В
Можливо у Вас не встановленний телеграм!
Спробуйте встановити телеграм перейшовши за посиланням!
Після встановлення, перейдіть в наш PoiskDomaBot.
Чтобы перейти к скачиванию приложения, поставьте галочку