ДЛЯ ПОШУКУ НЕРУХОМОСТІ, ПЕРЕЙДІТЬ В

ДОВГОСТРОКОВА ОРЕНДА КВАРТИРИ

телеграм бот

Як орендувати довгостроково квартиру без посередників в Україні?

У цьому керівництві ми допоможемо Вам вияснити, як оцінити всі характеристики гарної орендованої квартири в Україні, щоб, перш ніж підписати договір з орендодавцем, не забути його про що-небудь запитати. Крім того, ми поговоримо про Ваші права і обов'язки - щоб Ви побудували продуктивні відносини з орендодавцем і знали, як діяти, якщо щось піде не так.

Перш ніж дізнатися як орендувати довгостроково квартиру без посередників в Україні, слід чітко розуміти, що враховувати перед тим, як знімати квартиру?

Найголовніше при наймі квартири - переконатися, що Ви зможете оплатити її в довгостроковій перспективі, якщо Вам там дійсно сподобається. І це включає рахунки за комуналку, а не тільки найм житла. Також потрібно розраховувати на те, що перед скоєнням трансферу господар попросить внести заставу та оренду за перший місяць вперед. Але на додаток до цього, перш ніж почати шукати, Ви повинні задати собі наступні питання:

- На який термін Ви хочете знімати житло? У деяких випадках власник запитує у Вас мінімальне перебування протягом року, хоча зустрічаються пропозиції на більш короткі періоди. Майте на увазі, що, якщо Ви підписуєте договір на певний період, власник попросить у Вас компенсацію, в разі розірвання його раніше узгодженого терміну.

- Яку оренду можете собі дозволити? Розраховуйте, що вона повинна складати близько 35% щомісячного доходу. Дана цифра є орієнтовною, оскільки залежить від того, чи виникнуть у Вас інші витрати або сімейні обов'язки (наприклад, враховується наявність дітей).

Кращі способи знайти квартиру для оренди

Чи не робіть помилок, іноді пошук гідної квартири перетворюється на тривалу «подорож по пустелі». Можливо, Вам пощастить, і Ви знайдете шукане від власника відразу, але зазвичай це займає кілька тижнів, безліч поїздок і відвідувань, і крім того, Вам потрібно підрахувати, скільки буде коштувати проживання в тому чи іншому районі, і пам'ятайте наші поради:

- Дуже важливо зареєструватися на основних сторінках пошуку квартир в Україні і підписатися на щоденні інформаційні розсилки, що включають в себе квартири за запитом.

- телеграм ПошукДомуБот – телеграм бот для оренди квартир, який має розширені фільтрами для вибору місця розташування, типу об'єкта, вартості і т.д. Це значно полегшить завдання підбору індивідуальних пропозицій відповідно до зазначених переваг.

- Чутка, як і раніше залишається одним з найбільш корисних методів пошуку квартири для здачі в оренду. Поговоріть з друзями, родиною та колегами і запитайте їх про все, що Вам корисно дізнатися, наприклад, чи знають вони когось, хто побажає зняти квартиру до оцінки вартості конкретного місця розташування. Поєднавши персональний підхід з пошуком в Інтернеті, Ви обов'язково знайдете ідеальну квартиру в найкоротші терміни.

- Крім того, якщо Ви зазвичай користуєтеся соціальними мережами, пошукайте в них, оскільки саме там зустрічаються нові пропозиції ще до того, як вони з'являться в Інтернеті.

Трохи про нюанси вибору:

Про важливість розташування квартири свідчить різниця в ціні між хорошими і «не дуже» районами. У центрах міст ціни стрімко ростуть, а в міру віддалення від центру - знижуються.

- Якщо Вам легко дістатися пішки до центру або до місця роботи, це буде здорово, але, якщо доведеться користуватися громадським транспортом, потрібно підрахувати, скільки Ви витратите за місяць на поїздки.

- Також оціните, чи розташовані в цьому місці елементи, що можуть Вас дратувати, наприклад, станції метро або поїздів, аеропорти, жваві площі або нічні клуби, турбують шумом у вихідні. Доведено, що проживання в районах з дратівливим шумом, що не дозволяє добре відпочити, викликає стрес, проблеми зі здоров'ям і хронічне занепокоєння. Так що не варто недооцінювати місцезнаходження своєї орендованої квартири.

- Нікому не подобається мати сусіда-саксофоніста або когось із тих, хто о третій годині ночі ще не вимкнув музику. Ці типи неприємностей, більш поширені, ніж здається, мають складне вирішення, породжують постійні проблеми, як співіснування, так пов'язані зі здоров'ям. Спробуйте поспілкуватися з сусідами до того, як підпишете орендну угоду.

- Коли Ви відвідуєте квартиру, зверніть увагу на комунікації. Виглядають вони новими або, навпаки, запущені, чи є в будинку нормальний ліфт, гарне освітлення?

Запитайте домовласника про комунальні витрати. Як правило, власник бере на себе цей пункт, але важливо чітко вказати це при оренді. Також не завадить дізнатися про те, як працює ОСББ або ЖЕК, хто глава і т.д. Як орендарю, Вам необов'язково вирішувати побутові питання, але не завадить знати, до кого звернутися, якщо раптово виникне це питання.

Як орендувати довгостроково квартиру від власника в Україні?

Хочете, щоб квартира не тільки відповідала вимогам, а й виявилася привабливою в фінансовому плані? Тоді вивчіть наші поради і дізнаєтеся, як орендувати довгостроково квартиру від власника в Україні і навіть, можливо, знизити оренду.

Оренда квартири без посередників має чимало переваг:

- Ціна буде дешевше. При підписанні контракту на довгострокову оренду квартири, немає комісії і, як правило, потрібно тільки внести заставу і перший місяць вперед.

- Часто з власником легше договоритися про прийнятні умови. Люди, як правило, більш гнучкі, коли справа доходить до узгодження щомісячної орендної плати, і вони скинуть більше, якщо вважатимуть Вас надійним клієнтом.

З іншого боку, оренда квартири через агентство має свої плюси:

- Профі полегшують пошук. У спеціалізованих компаній є великі портфоліо квартир, тому з їх допомогою зручніше і швидше знайти ту, що відповідає Вашим потребам.

- Вони пропонують ефективність процедур. На відміну від лотереї для фізичних осіб, агентства досить швидко виконують необхідні процедури.

- Вони дають поради. Агентства допоможуть позбавити Вас від деяких утомливих процедур і запропонують індивідуальну пораду, уникаючи зловживань, які можливо виникнуть під час укладання контрактів між людьми.

Але якщо говорити про недоліки, то в агентств вони такі:

- Процес оренди дорожчий. Ефективність агентства оплачується комісійними зборами, а вони роблять процес оренди досить дорогим. Зазвичай такі збори становлять від 0,5 до 1,0 щомісячних плат.

- Агентства іноді запитують додаткову документацію. Це міра необхідна, щоб уникнути ситуацій несплати. Банківські гарантії, довідка про заробітну плату, трудові договори - це лише частина документів.

Що потрібно перевірити, перш ніж вселятися у квартиру?

- Внутрішнє планування квартири. Йдеться про аналіз того, чи буде квартира забезпечувати вас довгостроковим комфортом, тому важливо знати, як це оцінити при першому відвідуванні.

- Меблі і їх стан. Найкраще вибрати квартиру з меблями, тому що так Ви заощадите на покупці всього необхідного для проживання. Але справа ще в тому, що крім економічної частини, переїзди завжди даються важко, тому, коли Ви виїдете з квартири, Вам не доведеться нести весь інтер'єр на спині.

- Посуд, техніка. Звичайно, якщо господар пропонує Вам укомплектовану квартиру - тоді меблі, техніка і посуд швидше за все в хорошому стані. Не поспішайте, щоб переконатися, що все в порядку і працює правильно, і якщо Ви вважаєте, що щось не так або чогось не вистачає, повідомте про це домовласникові. Переконайтеся, що вікна і двері відкриваються і закриваються правильно.

- Якість обстановки. Крім перевірки того, що електроприлади працюють і нічого не зламано, важливо виявити наявність мінусів, таких як вогкість, стіни з дірками, рухлива плитка і т.д.

- Електрика, вода і газ. Попросіть показати елементи управління об'єктами і попросіть власника пояснити, як все працює. Управління цими об'єктами, як правило, стає все більш інтуїтивним, але Ви повинні знати, як діяти в разі відмови електрики або «траблів» з трубами. Випробуйте крани, туалети й душі. Переконайтеся, що вода гаряча і під достатнім тиском.

- Чи є у квартирі страховка? Страхування оренди - це поліс, який домовласники часом набувають при здачі. Цей вид страхування зазвичай покриває можливі невиконання зобов'язань орендарем, юридичний захист орендодавця в разі конфлікту з договором, компенсацію за вандалізм з боку орендаря, а також витрати на ремонт і послуги таких фахівців, як сантехніки, електрики і т.д.

Як знизити орендну плату?

В одному і тому ж районі ціни на довгострокову оренду квартири можуть сильно коливатися тільки через умови, які требує домовласник. Одні підіймають ціни за потребою, інші - щоб не допустити в них небажаних орендарів, а треті просто через свою надмірну жадібність.

Зіткнувшись з цим, кращий спосіб домовитися - це показати, що Ви заслуговуєте довіри. Постарайтеся викликати співчуття до орендодавця, проявіть фінансову спроможність і спробуйте з'ясувати, що його турбує, щодо орендаря.

Завжди заявляйте, що Ваше перебування триватиме довгий час, тим самим переконуючи довіру орендодавцю, але ніколи не вказуйте точні терміни до досягнення консенсусу в ціні, адже це актив, з яким Ви можете погратися.

Якщо власник вже здавав квартиру раніше і у нього виникали проблеми (прострочення платежів, пошкодження майна, відносини з сусідами), він захоче за всяку ціну уникнути їх повторення. Якщо Вам вдасться переконати його, що Ви позбавите його від подібних негараздів, Вам буде легше домовитися про нижчу щомісячну плату.

Що ще потрібно перевірити, перш ніж вселятися у квартиру?

- Переконайтеся, що дверний замок працює і Вам потрібний дублікат або кілька ключів (в тому випадку, якщо Ви в'їжджаєте з сім'єю).

- Перевірте дверний дзвінок і домофон.

- Переконайтеся, що двері і вікна відкриваються і закриваються легко і правильно.

- Огляньте змішувачі, душ і унітаз, чи достатній тиск, чи є гаряча вода і чи поглинають воду зливи в ваннах і раковинах.

- Перевірте стан меблів, підлоги, стін і стелі, особливо на кухні та у ванних кімнатах.

- Протестуйте роботу приладів і лампочок.

- Попросіть домовласника показати Вам електричні, водні, газові, опалювальні системи і попросіть у нього інструкції для користування ними.

- Зверніть увагу на шуми, які Ви чуєте, незалежно від того, чи відбуваються вони в приміщенні або на вулиці (сусіди, тварини, транспорт, бари і т.д.).

Телеграм "ПоіскДомаБот" надає абсолютно безкоштовно сотні оголошень по довгостроковій оренді квартири, БУДИНКУ чи КІМНАТИ від власника або від посередників, відповідно до Ваших параметрів, в той час, як інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і гнучка система фільтрів роблять процес пошуку гнучким і комфортним. Якщо ж Ви збираєтеся пропонувати нерухомість для продажу або оренди - у Вас буде 30-денний безкоштовний тестовий період, по закінченню якого, використання PoiskDomaBot буде коштувати всього 10 грн. в місяць за рекламування одного оголошення з 30 його оновленнями.

Запросивши когось за реферальним посиланням, Ви продовжите вільне користування ще на 30 днів, і зможете знаходити або ж пропонувати оренду в таких містах і їх районах і мікрорайонах як: Київ - Дніпровський (Микільська Слобідка, мікрорайон Березняки, Лівобережний масив, Соцмістечко), Дарницький (мікрорайон Позняки та Осокорки), Оболонський (Оболонь), Деснянський (Троєщена), Солом'янський (Олександрівська Слобідка, Шулявка, Солом'янка, Відрадний), Шевченківський район (Шевченківський мікрорайон, Лук'янівка, Татарка, Сирецький мікрорайон), Святошинський район (Святошино, Борщагівка, мікрорайон Академ Містечко), Подільський (Поділ), Голосіївський район (мікрорайон Теремки 2 і Теремки 1, Деміївка, Голосіївський мікрорайон, Голосієво), Печерський район (Липки, Печерськ, Чорна Гора, мікрорайон Печерський); Львів - Шевченківський, Сихівський, Лисиничі, Галицький, Франківський, Личаківський, Залізничний; Винниця - Ленінський, Замостянський (Тяжилів, Можайка, Хутір Шевченка), Старгородський (Олієжир, Крутнів, Старе Місто, Малі Хутори, Царина, Новосілка); Луцьк - (Теремно, 55-й, Завокзальний, Гуща, ЛПЗ, Червоне, Вишків, Дубневський, Старе Місто); Дніпро - (Чечелівське, Індустріальний, Новокодайскій, Шевченківський, Соборний, Амур-Нижньодніпровський, Самарський, Центральний); Житомир - (Центр, Аеропорт, Малікова, Смолянка, Панчішна Фабрика, Богунський, Хімволокно, Вокзал, Путятинка, Паперова Фабрика, Гормолзавод, Смаківка, Музична Фабрика, Польова, Крошня, Сінний ринок, Промавтоматика, Мар'янівка, Корбутівка, Максютова, Мальованка, Житній ринок, Поділ); Ужгород - (Радванка, Горяни, Табла 1); Запоріжжя - (Вознесенівський, Хортицький, Олександрівський, Шавченковскій, Комунарський, Дніпровський, Заводський); Івано-Франківськ (Арсенал, Каскад, Майзлі, Софіївка, Бам, Позитрон, Пасічна, Залізнодорожній, Брати, Набережна, Княгинин, Кишлак, Центр, Німецька колонія, Парковий, Гірка, Південний бульвар, Опришівці, Новий світ, Будівельників, Городок, Північний бульвар, Бельведер); Кропивницький - (Фортечний, Подільський); Миколаїв - (Інгульський, Центральний, Заводський, Корабельний); Одеса - (Суворовський, Малиновський, Київський, Приморський); Полтава - (Подільський, Шевченківський, Київський); Рівне - (Центр, Ювілейний, Басів Кут, Золото, Боярка, Тинній, Північний, Льонокомбінат, Новий Двір); Суми - (Зарічний, Ковпаківський); Тернопіль - (Бакаіха, Гаї, Центр, Пронятин, Бам, Східний, Аляска, Канада, Промисловий, Старий Парк, Оболоня, Дружба, Кутківці, Новий Світ); Харків - (Холодногорский, Шевченківський, Індустріальний, Слобідської, Київський, Основ'янський, Московский, Немишлянська, Новобаварський); Херсон - (Суворовський, Карабельний, Центр, Промисловий, Дніпрвський, Таврійський, Північний, Млини); Хмельницький - (Озерний, Дубове, Ружичний, Раковій, Гречани, Книжківці, Лазневого, Виставка, Південно-Західний); Черкаси - (Дахнівка, Центральний, Дніпровський, Соснівка, Митний, Південно-Західний, Хімселище); Чернігів - (Деснянський, Новозаводський, Шерстянка, Масани, Стара Подусовка, Червоний Хутір, Забарівка); Чернівці - (Черновецький, Вижницький, Дністровський), а також в інших областях України, таких як: Волинської, Одеської, Київської, Херсонської, Львівської, Чернівецької, Запорізької, Чернігівської, Закарпатської, Полтавської, Вінницької, Сумської, Черкаської, Миколаївської, Луганської, Дніпропетровської, Івано-Франківської, Тернопільської, Житомирської, Донецької, Харківської, Рівненської, Кіровоградської та їхніх містах: Кам'янське, Городок, Вишнеае, Кам'янець-Подільськ, Бершадь, Костянтинівка, Мелітополь, Жмеринка, Ковель, Жидачів, Кривий Ріг, Слов'янськ, Броди, Жовті Води, Нікополь, Кременчук, Біла Церква, Трускавець, Марганець, Бердянськ, Бориспіль, Павлоград, Моршин, Олександрія, Нікополь, Лисичанськ, Маріуполь, Бердичів, Стрий, Ірпінь, Краматорськ, Малин, Новоград-Волинський, Овруч, Енергодар, Сіверськодонецьк, Мелітополь, Ізмаїл, Бровари, Гостомель, Південне, Буча, Каховка й інші.
ДЛЯ ПОШУКУ НЕРУХОМОСТІ, ПЕРЕЙДІТЬ В
Можливо у Вас не встановленний телеграм!
Спробуйте встановити телеграм перейшовши за посиланням!
Після встановлення, перейдіть в наш PoiskDomaBot.
Чтобы перейти к скачиванию приложения, поставьте галочку