ДЛЯ ПОШУКУ НЕРУХОМОСТІ, ПЕРЕЙДІТЬ В
Для довгострокової оренди БУДИНКА за вигідними умовами, перейдіть в наш Телеграм ПошукДомуБот
Для довгострокової оренди КВАРТИРИ за вигідними умовами, перейдіть в наш Телеграм ПошукДомуБот
Для довгострокової оренди КІМНАТИ за вигідними умовами, перейдіть в наш Телеграм ПошукДомуБот
ДЛЯ ПОШУКУ НЕРУХОМОСТІ, ПЕРЕЙДІТЬ В

Довгострокова оренда нерухомості

Перед підписанням договору довгострокової оренди нерухомості, варто вжити певних заходів обережності, щоб уникнути головного болю в майбутньому. Досвід ріелторів в даній сфері дозволив скласти список рекомендацій.

Порівнюйте вартість оренди

Вам варто з підозрою ставитися до тієї реклами, ціна якої набагато нижче середньої в окрузі. При підборі квартири в оренду на довгий термін, необхідно перевірити ціни на аналогічні об'єкти з аналогічними характеристиками в тому ж районі, тому що з більшою часткою ймовірності занадто «солодкі» обіцянки приховують в собі не менше гіркі розчарування.

Проконсультуйтеся з реєстром нерухомості

Інший спосіб переконатися, що з Вами веде справи власник або його довірена особа - запросити інформацію в Реєстрі власності. Це проста процедура і її можна виконати онлайн, і побачити коротку інформацію про правовий статус власності.

Оформіть угоду безпосередньо з орендодавцем або його довіреною особою

Одна з найбільш типових схем шахрайства виникає, коли «фальшивий» домовласник стверджує, що знаходиться за кордоном і з цієї причини не здатний показати житло. Ефективний спосіб уникнути цього - завжди зустрічатися віч-на-віч, щоб оглянути нерухомість і затвердити договір або з господарем, або з керуючим, або з агентством з нерухомості.

Не здійснюйте платіж по орендній платі до відвідування об'єкта

Не поспішайте давати аванс перед відвідуванням об'єкта, як би красиво її не презентував рекламодавець. Якщо Ви вчините так необачно, то виявите, що зняли житло в інших умовах, ніж Ви думали, чи ще гірше, об'єкта навіть не існує. Отже, Ви не зобов'язані давати гроші або підписувати договір, не перевіривши спочатку стан, місце розташування, кількість кімнат, наявність будь-яких ушкоджень і т.д.

Письмовий договір оренди - це вкрай важливо

Всякий раз, коли укладається угода - необхідно зафіксувати все в письмовій формі. Слова несуться вітром, і в разі виникнення проблеми, відкриті домовленості не захистять Вас від порушень зобов'язань. Потрібно, щоб все, що має значення, відбивалося в письмовій формі, і щоб кожна із залучених сторін зберігала копію з підписом.

Вивчіть договір оренди і внесіть зустрічні пропозиції

Перед підписанням Вам потрібно уважно ознайомитися з пунктами контракту: Ви повинні вивчити щомісячну орендну плату, період дії, витрати кожної зі сторін на утримання будинку. Якщо з чимось не згодні - спробуйте домовитися.

Знайте права орендаря

Слід заздалегідь знати свої права і обов'язки. З цієї причини, перш ніж підписувати документ, варто уточнити свої можливості й простежити за тим, щоб їх вказали в письмовому вигляді.

А як же ремонт?

Власник може включити відповідні пункти в договір оренди і чітко вказати особу, яка понесе відповідальність за ремонт пошкоджених предметів або заміну окремих елементів. Зазвичай це відбувається, коли людина, що володіє нерухомістю, не проживає в місті. Іноді відстань є чинником, що заважає легкому повсякденному спілкуванню і можливості оперативно з'явитися на місці. Тому не дивно, що власник, який не наймає для даних робіт агентство, покладається на наймача і доручає йому роботи по ремонту або обслуговуванню. Коли не прописані відповідні положення, в обов'язки орендаря входить: турбота про чистоту і гігієну, усунення пошкоджень, нанесених їм самим. Обов'язки власника включають, серед іншого: заміну обладнання, наприклад, систем водопостачання та газопостачання, і різних конструктивних елементів - підлоги, штукатурки або радіаторів опалення.

Незручні запитання

Орендодавці часто мають упередження щодо, наприклад, домашніх тваринами або дітей, адже це продиктовано бажанням підібрати найбільш підходящих квартирантів. Деякі відразу говорять в рекламі, що вважають за краще людей без шкідливих звичок і вихованців. Звичайно, Ви не зобов'язані відповідати на ці питання абсолютно чесно, щоб в майбутньому не було неприємностей. Більш того, «ясна» ситуація дозволяє обом сторонам зробити кращий і більш точний вибір. Однак відомо, що існує певний «пул» питань, що вважаються дуже інтимними або які мають зайву допитливість. Нам не потрібно відповідати на питання про те, у скільки Ви лягаєте спати, приходите додому, або коли йдете з дому. Якщо Ви помічаєте, що домовласник занадто нав'язливий, це послужить знаком шукати інший варіант!

Що треба знати, при оренді нерухомості на довгостроковий період?

- Не бійтеся питати. Якщо Ви вибрали необхідний варіант нєдвіжки" і хочете зняти його надовго, але в договорі вказані річні рамки - це зовсім не означає, що Вам не дозволено просити про його продовження. Якщо Вам дійсно подобається це місце, і воно знаходиться в межах Вашого бюджету, власник, можливо, погодиться з тим щоб Ви залишилися довше.

- Підберіть потрібне розташування. Райони, де є значна кількість вільних квартир, Ваш найкращий вибір, так як там велика ймовірність того, що власник якийсь час залишався без квартирантів. Якщо це так, власники будуть щасливі відшукати когось, навіть якщо це означає дворічну оренду.

- Підготуйте рекомендації. Якщо Ви зможете домовитися про оренду на тривалий період, ті хто її здає, захочуть дізнатися, що Ви відповідний кандидат. Це означає, що Вам слід отримати рекомендації від свого останнього орендодавця, щоб підкріпити впевненість в тому, що Ви надійна людина і заслуговуєте довіри.

- Домовтеся про підвищення орендної плати. Деякі домовласники бажають щорічно підвищувати орендну плату в тих частинах міста, де це економічно обґрунтовано. Однак, вони можуть працювати і з Вами на більш вигідних умовах, якщо Ви підпишете довгостроковий контракт оренди. У них не виникнуть проблеми з вибором нового орендаря або ризиком, що їх власність буде залишатися незатребуваною протягом декількох місяців.

- Найміть ріелтора якщо на самостійні пошуки немає часу. При підборі варіантів оренди не завжди необхідно працювати з посередником. Однак, коли Вам потрібні особливі обставини, наприклад, тривала оренда, може бути корисно працювати з фахівцем, адже у нього більше важелів, ніж у Вас. Але на початку співпраці, обов'язково повідомте заздалегідь, на який термін Ви хочете укласти договір оренди.

- Використовуйте різні методи пошуку. Найважливіша частина пошуку об'єкта для оренди на тривалий термін - біганина. Вам доведеться використовувати різні ресурси, щоб вибрати відповідне місце, включаючи кілька онлайн-сайтів, ріелтора і звичайно ж, незамінний резерв - Ваші очі. Знайти довгострокову оренду на більшості ринків буде непросто, тому Вам і господареві необхідно прийти до угоди. Якщо Ви докладете зусиль, то зможете відшукати місце, зване будинком, по крайній мірі, на пару наступних років.

- Підтримуйте нормальні відносини з людиною, який здає житло. Постарайтеся підтримувати нейтральні відносини з власником і / або менеджером, особливо якщо Ви живете в великих містах, таких як Київ, Одеса, Львів чи Харків. Виділити квартиру з прийнятними умовами стає все важче. Постаратися зберегти те, що у Вас є - найрозумніше рішення. Якщо Ви відповідальний наймач, швидше за все, власник вирішить продовжити договірні відносини, щоб переконатися, що його квартира дійсно знаходиться в надійних руках.

- Завжди майте під рукою контактний телефон. При виникненні непередбаченої події, власник повинен мати можливість відреагувати швидко. Під час підписання контракту, Ви повинні попросити номер контактного телефону, щоб подзвонити в разі виникнення негараздів, на кшталт, поломки бойлера, пральної машини, опалення або, коли Вас затоплюють сусіди зверху.

Хочете знайти сотні пропозицій по довгостроковій оренді БУДИНКУ, КВАРТИРИ або КІМНАТИ під Ваші запити або бюджет, буквально за пару секунд і абсолютно безкоштовно? Телеграм ПошукДомуБот - відмінне рішення для довгострокової оренди. Використовуючи зручну систему фільтрів в PoiskDomaBot Ви миттєво відсієте «лушпиння» і отримаєте лише найкращі варіанти без посередників.
Можливо у Вас не встановленний телеграм!
Спробуйте встановити телеграм перейшовши за посиланням!
Після встановлення, перейдіть в наш PoiskDomaBot.
Чтобы перейти к скачиванию приложения, поставьте галочку