УГОДА КОРИСТУВАЧА
ЧАТ-БОТ (далі – БОТ) "ПоискДомаБот" (PoiskDoma_Bot) та "ПоискДомаКабинетБот" (PoiskDomaKabinet_Bot) - це Ваші персональні помічники, в месенджері Telegram, з пошуку оголошень для купівлі чи оренди або продажу чи здачі в оренду нерухомості, використовуючи власну базу оголошень та наявні параметри.

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ.

1.1. Ця Угода Користувача (далі - Угода) є публічним договором. Будь-яке використання БОТів Користувачем свідчить про приєднання Користувача до цієї Угоди і погодження з усіма умовами, викладеними в цій Угоді.

1.2. БОТ "ПоискДомаБот" та "ПоискДомаКабинетБот" пропонує Користувачеві доступ до використання сервісу за допомогою комп'ютерної програми на умовах, передбачених цією Угодою.

1.3. У цій Угоді терміни вживаються в таких значеннях:

БОТ "ПоискДомаБот" (далі - БОТ або Головний БОТ) - це комп'ютерна програма, яка знаходиться в месенджері Telegram, за адресою "https://t.me/PoiskDoma_Bot", є спеціалізованою інформаційно-телекомунікаційною системою, яка надає онлайн-сервіси (послуги) для Користувачів і містить сукупність відомостей (інформації, даних), в тому числі, у вигляді бази даних, комп'ютерної програми, інтерфейсу, які забезпечують доступ до інформації шляхом використання функціонального призначення комп'ютерної програми.

БОТ "ПоискДомаКабинетБот" (далі - Кабінет БОТ) - це комп'ютерна програма, яка знаходиться в месенджері Telegram, за адресою "https://t.me/PoiskDomaKabinet_Bot", є спеціалізованою інформаційно-телекомунікаційною системою, яка надає онлайн-сервіси (послуги) для користувачів і являє собою: сукупність відомостей (інформації, даних), в тому числі, у вигляді бази даних, комп'ютерної програми, інтерфейсу, які забезпечують доступ до створення оголошень з продажу чи оренди нерухомості, шляхом використання функціонального призначення комп'ютерної програми.

Адміністратор - ФОП Зелюнко Сергій Леонідович, зареєстрований за адресою: Київська область, м. Ірпінь, вул. Західна, 12, оф. 142 і / або особи, уповноважені ним.

Сервіс - послуга або сукупність послуг, які надаються Користувачам Головним БОТом та/або Кабінет БОТом, відповідно до цієї Угоди.

Товар - під товаром в даній Угоді розуміється нерухоме майно, оголошення, про продаж та/чи оренду якого, можна знайти з допомогою БОТа або створити в Каталог БОТі (кнопка "Создать объявление").

Користувач - будь-яка дієздатна фізична або юридична особа, фізична особа - підприємець, яка прийняла умови цієї Угоди і використовує сервіс БОТа і / або, Кабінет БОТа.

Політика конфіденційності - умови роботи з конфіденційною інформацією, яка розміщена на сайті https://poiskdomabot.com.ua, з відповідним посиланням в БОТі/КабінетБОТі.

Угода - ця Угода Користувача, яка розміщена за адресою: https://poiskdomabot.com.ua, з відповідним посиланням в БОТі/КабінетБОТі. Під дію цієї Угоди підпадають всі існуючі (функціонуючі) на даний момент сервіси (послуги) БОТа та/або Кабінет БОТа, а також будь-які їх подальші модифікації (зміни) та можливі додаткові сервіси (послуги).

Партнерська програма - це сукупність програмних і маркетингових компонентів, за допомогою яких проводиться фіксація залучення Користувача - Реферала і нарахування Партнеру (Рефереру) відповідної кількості оголошень для публікації.

Партнер - будь-яка дієздатна фізична або юридична особа, фізична особа - підприємець (Користувач), яка прийняла умови цієї Угоди повністю, використовує сервіс БОТа та/або Кабінет БОТа та користується партнерською програмою.

Реферали - Користувачі, які перейшли в Кабінет БОТ за реферальним посиланням.

Реферальне посилання - це посилання, що містить спеціальний код, який дозволяє ідентифікувати, що Користувач - Реферал перейшов у БОТ за запрошенням Користувача – Партнера (Реферера). Реферальні посилання генеруються програмою автоматично, персонально для кожного Користувача - Партнера (Реферера). Кожне Реферальне посилання унікальне, двох однакових посилань бути не може.

1.4. Моментом укладення цієї Угоди вважається момент будь-якої взаємодії Користувача з БОТом та/чи Кабінет БОТом. Цим Користувачі підтверджують свою згоду з усіма, без винятку, умовами цієї Угоди Користувача, а Адміністратор надає їм персональне, невиключне, невідчужуване, обмежене право на вхід і використання БОТа та/чи Кабінет БОТа, на умовах, викладених в цій Угоді.

1.5. Незнання Користувачем умов Угоди, не звільняє Користувача від відповідальності за невиконання її умов.

1.6. Угода може бути змінена Адміністратором без попереднього повідомлення Користувачів. Поточна версія Угоди доступна на сайті https://poiskdomabot.com.ua, а також за посиланням в БОТі/КабінетБоті. Продовження користування БОТом/Кабінет БОТом Користувачем (будь-яка його подальша взаємодію з БОТами) означає його згоду зі змінами в Угоді.

1.7. У разі, якщо Користувач не згоден з будь-якими умовами цієї Угоди та / або не згоден дотримуватися умов цієї Угоди або нової редакції Угоди, він не має права користуватися БОТом та/чи Кабінет БОТом і зобов'язаний припинити їх використання повністю.

1.8. Адміністратор має право в будь-який момент відмовити будь-якому Користувачеві в користуванні БОТом та/чи Кабінет БОТом в разі порушення ним умов цієї Угоди.

2. ОПИС СЕРВІСУ (ПОСЛУГИ).

2.1. БОТ "ПоискДомаБот" надає послуги, що дозволяють Користувачам за допомогою наявних в БОТі критеріїв (кнопка "Найти Недвижимость") здійснювати пошук пропозицій (оголошень) по запитуваних об'єктах нерухомості (Товару). БОТ "ПоискДомаКабинетБот" надає послугу з створення та розміщення Користувачами оголошень про Товар в БОТі.

2.2. БОТ "ПоискДомаБот" надає послуги з пошуку оголошень в рамках наявних критеріїв - фільтрів (область, місто, район, тип нерухомості, вид нерухомості, кількість кімнат, площа нерухомості, поверх, вид власності, ціна), які доступні при натисканні кнопки "Найти Недвижимость" та після надання відповідному пошуку "імені". Відсутність у функції "Найти Недвижимость" необхідних чи бажаних Користувачеві одного або більше можливих критеріїв пошуку не є порушенням цієї Угоди.

2.3. БОТ "ПоискДомаБот" надає можливість створення декількох пошуків одночасно для пошуку різних оголошень з нерухомості, згідно з обраними (налаштованими) критеріями. Максимальна кількість пошуків, яку може створити один Користувач - 20 (двадцять). Пошук створюється за допомогою кнопки "Найти Недвижимость" в головному меню БОТа. Перед створенням індивідуального пошуку, Користувач присвоює йому ім'я, на свій розсуд та для власної зручності (напр. «1 кім. квартира», «1 к. квартира з ремонтом», «будинок», «2 кім. квартира» і тд. і тп.)

2.4. БОТ "ПоискДомаБот" надає можливість перейти за посиланням в Кабінет БОТ, натиснувши кнопку "Продать недвижимость" в головному меню БОТа.

2.5. БОТ "ПоискДомаБот" надає можливість включити чи виключити отримання оголошень з пошуку нерухомості, натиснувши кнопку "Вкл\Выкл рассылку" в головному меню БОТа.

2.6. БОТ "ПоискДомаБот" надає можливість переглянути список створених (налаштованих згідно бажаних критеріїв) пошуків оголошень з нерухомості, натиснувши кнопку "Список мониторинга"..

2.7. БОТ "ПоискДомаБот" надає можливість Користувачу переглянути список обраних з надісланих оголошень за створеним пошуком, натиснувши кнопку "Список избранного" в головному меню БОТа. Максимальна кількість оголошень з нерухомості, яку може додати Користувач до обраних – 20 (двадцять).

2.8. БОТ "ПоискДомаКабинетБот" надає можливість створення оголошень з нерухомості щодо продажу чи здачі в оренду нерухомості, в рамках наявних критеріїв - фільтрів (область, місто, район, тип нерухомості, вид нерухомості, кількість кімнат, площа нерухомості, поверх, вид власності, ціна).

3. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ АДМИНИСТРАТОРА.

3.1.Адміністратор БОТа, Кабінет БОТа, зобов'язується забезпечити можливість отримання Користувачем сервісу (послуг) в порядку, визначеному цією Угодою.

3.2. Адміністратор має право розміщувати рекламну і / або іншу інформацію в БОТі та /або Кабінет БОТі без узгодження з Користувачем.

3.3. Адміністратор має право здійснювати розсилання Користувачам повідомлень (комерційних пропозицій), в тому числі електронних повідомлень в БОТі, Кабінет БОТі, а також в месенджері Telegram і / або в інших месенджерах і / або SMS / Viber-повідомлень на надані Користувачем номери його мобільних телефонів, що містять організаційно-технічну, інформаційну, маркетингову або іншу інформацію про можливості сервісу БОТа/Кабінет Бота чи інших сервісів, діяльності Адміністратора або його партнерів.

3.4. У разі порушення Користувачем умов цієї Угоди, Адміністратор має право призупинити, обмежити або припинити доступ такого Користувача до сервісу в односторонньому порядку в будь-який час. При цьому Адміністратор не несе відповідальності за будь-які збитки, які можуть бути нанесені Користувачеві такими діями.

3.5. Адміністратор зобов'язується надавати Користувачу можливість отримання консультацій шляхом направлення повідомлень через кнопку "Написать нам" головного меню БОТа або шляхом телефонного дзвінка чи відправлення електронного листа на електронну пошту Адміністратору вказаному у повідомленні, який відправляє Кабінет БОТ натиснувши кнопку "Контакты" в підменю кнопки "Помощь" головного меню або написати повідомлення Адміністратору в телеграм, натиснувши кнопку "Написать нам". Обсяг консультацій обмежується конкретними питаннями, пов'язаними з умовами надання сервісу (послуги).

3.6. Адміністратор не є стороною угоди, предметом, якої виступає Товар, пропонований в оголошеннях з нерухомості чи рекламних розсилках, які публікуються в БОТі чи в Кабінет БОТі, шляхом розміщення посилань на сайти і соціальні мережі (в тому числі телеграф). Усі угоди між авторами оголошень з нерухомості чи рекламодавцями і Користувачами укладаються безпосередньо. Адміністратор не є учасником таких угод, а лише надає інформаційно-комунікаційний майданчик для перегляду оголошень з нерухомості або інших оголошень рекламного характеру, які містять посилання на телеграф, на сайт і / або соціальну мережу з контактними даними продавця (номером телефону, електронної адреси, нік-неймом в месенджері або іншої контактної інформації, яка служить для зв'язку між продавцем та покупцем).

3.7. Адміністратор не несе відповідальності за зміст інформації, що передається за допомогою БОТа/Кабінет БОТа або одержуваної Користувачами інформації і за шкоду, заподіяну в результаті використання Користувачами БОТа/Кабінет БОТа.

3.8. Адміністратор не є гарантом правильності, точності, детальності або повноти інформації, розміщеної в оголошеннях з нерухомості або оголошеннях рекламного характеру третіми особами (рекламодавцями). У зв'язку з цим, Адміністратор знімає з себе відповідальність:

- за будь-які порушення роботи БОТа/Кабінет БОТа;

- за будь-які помилки в роботі БОТа/Кабінет БОТа;

- за заподіяння шкоди, збитків, втрату інформації або за спричинення будь-яких інших збитків будь-яким особам, які виникли при користуванні БОТом/Кабінет БОТом, в тому числі витрати на придбання Товарів за допомогою БОТа/Кабінет БОТа, втрати прибутку, клієнтів або даних і будь-які інші матеріальні чи нематеріальні втрати, понесені внаслідок користування БОТом/Кабінет БОТом, або неможливістю користування ними, а також внаслідок довіри до будь-якої інформації, прямо або побічно отриманої за допомогою БОТа/Кабінет БОТа;

- за порушення Користувачем авторських і / або інших прав третіх осіб, шляхом опублікування оголошень або іншим чином поширення / використання, отриманих за допомогою БОТа/Кабінет БОТа, даних, розміщених в оголошеннях і / або на сайтах / соціальних мережах / месенджерах.

3.9. Адміністратор не несе відповідальності за зміст відомостей (інформації, даних) розміщених як в мережі Інтернет (інтернет-сайтах, сервісах оголошень, дошках оголошень), так і в оголошеннях, які публікуються в БОТі і в даних Кабінет БОТа (сайтах і / або соціальних мережах, месенджерах, телеграф), за будь-які збитки і втрати, що стали результатом використання отриманих відомостей (інформації, даних), оголошень та інших даних.

3.10. Адміністратор не може контролювати достовірність інформації, що розміщується в мережі Інтернет (інтернет-сайтах, сервісах оголошень, дошках оголошень, месенджерах) і інформацію про сайти і / або соціальні мережі, посилання на які, розміщуються в БОТі/Кабінет БОТі. Всі суперечки і конфлікти вирішуються Користувачами самостійно без залучення Адміністратора. Якість, безпека, законність і відповідність Товару опису, а також можливість продати / передати в оренду Товар, знаходяться поза контролем Адміністратора.

3.11. Адміністратор не несе відповідальності за здійснення угоди Користувачем. Користувач приймає на себе повну відповідальність за свої дії щодо отриманих за допомогою БОТа/Кабінет БОТа відомостей (інформації, даних).

4. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ КОРИСТУВАЧА.

4.1. Користувач має право отримати послугу на умовах цієї Угоди.

4.2. Користувач зобов'язується використовувати БОТ/Кабінет БОТ, тільки в законних цілях, дотримуватися чинного законодавства України, а також умов цієї Угоди.

4.3. Користувач не має права вчиняти дій, які впливають на нормальну роботу БОТа, Кабінет БОТа їх несумлінним використанням. Користувач зобов'язується не використовувати будь-які пристрої, програми, процедури, алгоритми і методи, автоматичні пристрої або еквівалентні ручні процеси для доступу, придбання, копіювання або відстеження змісту БОТа, Кабінет БОТа.

4.4. Користувач зобов'язується не здійснювати дій, спрямованих на отримання доступу до чужого особистого профілю / облікового запису БОТа, Кабінет БОТа.

4.5. Користувач зобов'язується не використовувати самостійно або із залученням третіх осіб можвливості БОТа, Кабінет БОТа в цілях, які можуть бути кваліфіковані, як порушення прав третіх осіб або порушення чинного законодавства України.

4.6. Користувачі, які подають Адміністратору дані для розміщення в БОТі/Кабінет БОТі, гарантують, що володіють всіма правами на використання цих матеріалів та їх розміщення.

4.7. Користувач зобов'язується дотримуватися майнових і немайнових прав авторів та інших правовласників при використанні БОТа, Кабінет БОТа.

5. ПЛАТА ЗА ПОСЛУГИ (СЕРВІС) БОТА ТА КАБІНЕТ БОТА.

5.1. Послуга, що дозволяє Користувачам за допомогою наявних в БОТі критеріїв (кнопка "Найти недвижимость") здійснювати пошук пропозицій (оголошень) про продаж і / або оренду нерухомості доступна Користувачам на безкоштовній основі.

5.2. Послуга, що дозволяє Користувачам за допомогою наявних в Кабінет БОТі критеріїв (кнопка "Создать обьявление") створювати оголошення та публікувати такі оголошення про продаж і/або оренду нерухомості в БОТі, доступна Користувачам за плату, згідно обраного нижче Пакету послуг (далі – Пакет або Пакет послуг) або за Партнерською програмою.

5.2.1. В Кабінет БОТі доступні наступні Пакети послуг

«Пакет 30» - 30 публікацій оголошення в БОТі вартістю 10 грн.

Даний Пакет передбачає можливість створення 1 оголошення, яке буде опубліковано 30 разів в БОТі, але не більше 1 разу на добу або створення 30 різних оголошень з публікацією кожного з них 1 раз в БОТі чи інші варіанти, обрані Користувачем, але не більше 30 публікацій. Також, можливі інші варіанти використання Пакету (наприклад 2 оголошення з публікацією їх по 15 разів і т.д.) не перераховані в даному описі, але Користувач не може створити більше 30 різних (унікальних) оголошень, а також опублікувати одне й теж оголошення більше 1 разу на добу.

«Пакет 90» - 90 публікацій оголошення в БОТі вартістю 30 грн.

Даний пакет передбачає можливість створення 1 оголошення, яке буде опубліковано 90 разів в БОТі, але не більше 1 разу на добу або створення 30 різних оголошень з публікацією кожного з них 3 рази в БОТі. Також, можливі інші варіанти використання Пакету (наприклад 2 оголошення з публікацією їх по 45 разів і т.д.) не перераховані в даному описі, але Користувач не може створити більше 30 різних (унікальних) оголошень, а також опублікувати одне й теж оголошення більше 1 разу на добу.

«Пакет 300» - 300 публікацій оголошення в БОТі вартістю 100 грн.

Даний пакет передбачає можливість створення 1 оголошення, яке буде опубліковано 300 разів в БОТі, але не більше 1 разу на добу або створення 30 різних оголошень з публікацією кожного з них 10 разів в БОТі, чи, як приклад, 5 оголошень з публікацією 60 разів. Також можливі інші варіанти використання Пакету не перераховані в даному описі, але Користувач не може створити більше 30 різних (унікальних) оголошень, а також опублікувати одне й теж оголошення більше 1 разу на добу.

«Пакет 1500» - 1500 публікацій оголошення в БОТі вартістю 500 грн.

Даний Пакет передбачає можливість створення 1 оголошення, яке буде опубліковано 1500 разів в БОТі, але не більше 1 разу на добу або створення 15 різних оголошень з публікацією кожного з них 100 разів в БОТі чи 30 оголошень з публікацією 50 разів. Також можливі інші варіанти використання Пакету не перераховані в даному описі, але Користувач не може створити більше 30 різних (унікальних) оголошень, а також опублікувати одне й теж оголошення більше 1 разу на добу.

5.2.2. Купити Пакети послуг можна натиснувши кнопку "Купить пакеты" в головному меню Кабінет БОТа та перейшовши в підменю, натиснувши кнопку "Купить публикации" та обрати для оплати один із запропонованих Пакетів.

5.2.3. Кожен Користувач може створити та опублікувати одне чи більшу кількість оголошень, в рамках купленого Пакету або отриманих за Партнерською програмою, але не більше 30 (тридцяти) унікальних (неповторюваних) оголошень. При цьому Користувач має можливість редагувати, видаляти та створювати нові оголошення в рамках максимальної кількості оголошень – 30 (тридцяти).

5.2.4. Одне оголошення та його публікація в БОТі означає розміщення відомостей (інформації, даних) в базі даних БОТа про один об'єкт нерухомості. Адміністратор не здійснює перевірки відомостей (інформації, даних, контактних даних автора оголошення), які публікуються в оголошенні про товар, а також посилань на сайти і / або соціальні мережі чи посилань телеграф.

5.2.5. Опубліковані в БОТі оголошення вважаються власністю авторів оголошень - Користувачів, що їх створили та опублікували до тих пір, поки не буде надано належних доказів про інше.

5.2.6. Публікація одного унікального оголошення в БОТі, здійснюється не більше одного разу в добу.

5.2.7. Під час створення оголошення в Кабінет Боті для його подальшої публікації в БОТі Користувач може встановити графік публікації такого унікального оголошення в БОТі. Налаштувати графік публікації оголошень, можна під час створення оголошення натиснувши в Кабінет БОТі кнопку "Создать объявление" після присвоєння назви оголошенню, вибравши: тип оголошення, область, місто, район, тип нерухомості, поверх, кількість кімнат, площу, валюту, вартість, обравши до 10 штук фотографій об'єкта нерухомості та опису об'єкту нерухомості (до 1000 символів), можна обрати дні тижня та години з хвилинами, коли оголошення буде публікуватися в БОТі.

5.2.8. Вартість Пакетів послуг Кабінет БОТа може змінюватися без попереднього повідомлення Користувачів.

5.2.9. Актуальна ціна послуг Кабінет БОТа відображається в Кабінет БОТі - натиснувши кнопку "Купить пакеты" в головному меню, та перейшовши в підменю, натиснувши кнопку "Купить публикации" або натиснувши кнопку "Мой баланс" в головному меню, та перейшовши в підменю, натиснувши кнопку "Купить пакеты" далі натиснувши кнопку "Купить публикации".

5.2.10. Плата (частина плати) за послуги Кабінет БОТа може бути повернута Користувачеві лише в разі тривалої (більше 30 днів) технічної несправності БОТа та/або Кабінет БОТа і при пред'явленні претензії про повернення оплати. Претензія про повернення оплати направляється Адміністратору шляхом направлення повідомлень через кнопку "Написать нам" в підменю кнопки "Помощь" головного меню або шляхом телефонного дзвінка на номер телефону, чи відправлення електронного листа на електронну пошту Адміністратору вказаному у повідомленні, який відправляє Кабінет БОТ натиснувши кнопку "Контакты" в підменю кнопки "Помощь" головного меню або написати повідомлення Адміністратору в телеграм, натиснувши кнопку "Написать нам" головного меню БОТа. Користувач зобов'язаний надати Адміністратору разом з претензією "скріншот екрану пристрою" несправності БОТа або Кабінет БОТа. Повернення оплати проводиться Адміністратором після перевірки і підтвердження наявності технічних несправностей БОТа чи Кабінет БОТа у Користувача (по ID Користувача). У разі підтвердження наявності технічних несправностей у Користувача, який пред'явив претензію, Адміністратор повертає, на вказаний Користувачем банківський рахунок, частину оплати за ту кількість днів користування, яка залишилася після пред'явлення претензії до кінця оплаченого періоду користування.

5.2.11. Всі угоди щодо Товару в оголошенні укладаються безпосередньо між власником Товару та особою, яку зацікавив Товар в оголошенні. Адміністратор не є учасником угод, а лише надає Користувачам інформаційно-телекомунікаційні послуги та / або можливість розміщення своїх даних (сайт і / або соціальні мережі чи сторінки телеграф) в БОТі (рекламні послуги).

5.2.12 Створене Автором оголошення зберігається в КабінетБОТі весь період використання сервісу БОТа/КабінетБОТа або до моменту видалення автором оголошення – Користувачем.

5.2.13. Адміністратор не здійснює обов'язкової перевірки створюваних та публікованих Користувачем відомостей (інформації, даних) – оголошень про товар.

5.2.14 Публікуючи оголошення про Товар (інформацію, дані, фотографії) Користувач надає Адміністратору на всі опубліковані в оголошенні матеріали, на які поширюються права інтелектуальної власності, ліцензію на використання таких матеріалів опублікованих в БОТі.

5.3. При створенні та публікації оголошень забороняється використовувати БОТ/КабінетБОТ для:

- розміщення, передачі або будь-якого іншого способу опублікування відомостей (інформації, даних), які є незаконними, шкідливими, загрозливими, що ображають моральність, наклепницькими, що порушують авторські права, що пропагують ненависть та/або дискримінацію людей за расою, соціальним статусом; шкоди у будь-якій формі; обмеження прав меншин; видачі себе за іншу людину, а також введення в оману щодо властивостей та характеристик будь-яких суб'єктів чи об'єктів;

- розміщення, передачі або будь-якого іншого способу опублікування матеріалів, які Користувач не має права робити доступним згідно із законом або згідно з будь-якими контрактними відносинами;

- розміщення, передачі або будь-якого іншого способу опублікування матеріалів, що зачіпають будь-який патент, торгову марку, комерційну таємницю, копірайт або інші права власності та/або авторські та суміжні з ним права третьої сторони;

- розміщення, передачі чи іншого способу опублікування не дозволеної спеціальним чином рекламної інформації, СПАМу, схем «пірамід», «листів щастя»; завантаження, відправлення, передачі або іншого способу опублікування будь-яких матеріалів, що містять віруси або інші комп'ютерні кодифайли або програми, призначені для порушення, знищення або обмеження функціональності будь-якого комп'ютерного або телекомунікаційного обладнання або програм для здійснення несанкціонованого доступу, а також серійні номери до комерційних програмних продуктів та програми для їх генерації, логіни, паролі та інші засоби для отримання несанкціонованого доступу до платних ресурсів в Інтернеті, а також розміщення посилань на вказану вище інформацію;

- відправки, передачі електронних листів, смс, повідомлень у месенджери на чиюсь адресу, що містять грубі та образливі висловлювання та пропозиції;

5.4. Користувач зобов'язується:

- не публікувати в оголошеннях будь-які посилання, зокрема на різні месенджери, сайти, ютуб канали, соціальні мережі та інші.

- не публікувати образи, нецензурні вислови, порнографічні матеріали, матеріали, що ображають людську гідність.

- не намагатися продавати іншим користувачам будь-які товари чи послуги, використовуючи БОТ для поширення рекламних матеріалів.

- не публікувати логотипи чи назви організацій, які ведуть комерційну діяльність.

- розміщувати оголошення (відомості, інформацію, дані) тільки про продаж/оренду нерухомості згідно з критеріями, доступними в Кабінет БОТі. При додаванні відомостей (інформації, даних) про один об'єкт нерухомості – вказувати інформацію тільки про цей об'єкт.

- розміщувати оголошення (відомості, інформацію, дані) про продаж чи оренду тільки тих об'єктів нерухомості, на продаж чи оренду яких Користувач має всі повноваження.

5.5. Використовуючи Кабінет БОТ та БОТ для публікації оголошень Користувач:

- Підтверджує, що ознайомився з правилами, викладеними в цьому розділі Угоди і прийняв всі умови;

- Несе особисту відповідальність за зміст інформації та матеріалів, опублікованих ним в БОТі, створених в Кабінет БОТі;

- Несе особисту відповідальність за збереження і конфіденційність даних для його авторизації в БОТі та Кабінет БОТі;

- Зобов'язується не вводити в оману інших користувачів, не сприяти шахрайству, обману або зловживанню довірою, не здійснювати операції з підробленими документами, та не ображати інших користувачів, та не здійснювати розсилку спаму;

- Зобов'язується своїми силами і за свій рахунок вирішувати спори і врегулювати претензії третіх осіб щодо розміщуваних посилань на сайт і / або соціальні мережі, посилання телеграф і розміщених на сайтах і / або в соціальних мережах, посиланням телеграф по таких посиланнях матеріалів, відомостей, інформації, даних, або відшкодувати збитки (включаючи судові витрати), завдані Адміністратору в зв'язку з претензіями і позовами, підставою пред'явлення яких послужило розміщення матеріалів Користувача – забудовника, агенції нерухомості, ріелтора;

- Гарантує, що всі матеріали (інформація), посилання на які, передані для розміщення (публікації) в БОТі, Кабінет БОТі є повними, достовірними, не порушують прав третіх осіб і відповідають вимогам чинного законодавства України;

- Зобов'язується стежити за збереженням особистих даних використовуваних для входу в БОТ та Кабінет БОТ (телефон, комп'ютер, планшет і / або інші пристрої);

- Зобов'язується заповнювати текстові поля грамотно і відповідно до призначення.

5.6. Адміністратор надає Користувачам інформацію про кількість оголошень та кількість невикористаних публікацій оголошення в БОТі через Кабінет БОТ - кнопка "Мой баланс".

6. ПАРТНЕРСТВО. ПАРТНЕРСЬКА (РЕФЕРАЛЬНА) ПРОГРАМА ДЛЯ КОРИСТУВАЧІВ "ПоискДомаКабинетБот".

6.1. Даний розділ Угоди є публічною офертою і регулює відносини між Користувачем (у цьому розділі Угоди, далі - Партнер) і Адміністратором, а також визначає умови і порядок участі в Партнерській програмі.

6.2. Відповідно до цього розділу Угоди, Адміністратор пропонує Партнеру залучати користувачів - рефералів до послуг Кабінет БОТа за допомогою використання реферальних посилань на наступних умовах:

6.2.1. За перехід одного Користувача - реферала в Кабінет БОТ, по направленому Партнером реферальному посиланню, Партнеру нараховується 30 (тридцять) публікацій. Перехід одного Користувача – реферала вважається здійсненим за наданим реферальним посиланням після активування таким новим Користувачем Кабінет БОТа шляхом натискання кнопки "Продать недвижимость".

6.2.2. Нараховані за Партнерською програмою публікації можуть використовуватись, як для одного оголошення (одне оголошення публікується в Кабінет БОТі 30 разів) так і для декількох оголошень (2,3,4 та більше створених оголошень публікуються обрану Користувачем кількість разів, але не більше 30 публікацій всього). Обрання способу використання публікацій залишається на розсуд Користувача, але обране для публікації оголошення публікується не більше 1 (одного) разу на добу (24 години).

6.2.3. Адміністратор надає Партнеру доступ до інформації про кількість сплачених (отриманих) публікацій користування Кабінет БОТом (кнопка "Мой баланс"), а також про кількість користувачів - рефералів, які перейшли в БОТ по реферальному посиланню Партнера в режимі реального часу через кнопку "Мой баланс" / "Мои реферралы".

6.3. Для приєднання до Партнерської програми Користувачу необхідно отримати своє унікальне реферальне посилання для відправлення його потенційним Користувачам – рефералам. Реферальне посилання Користувач - Партнер може отримати, натиснувши кнопку "Мой баланс" в головному меню Кабінет БОТа, далі натиснувши кнопку "Мои реферралы" або натиснувши кнопку "Купить пакеты" в головному меню, далі натиснувши кнопку "Мои реферралы". Після підписки в Кабінет БОТі, Користувач отримує доступ до послуг Кабінет БОТа з створення оголошення з нерухомості, та подальшим опублікуванням створеного оголошення в БОТі зі своїм унікальним ID-номером Користувача та ID-номером створеного оголошення протягом тридцяти днів.

6.4. Адміністратор не контролює способи розміщення реферальних посилань Партнера і ні за яких обставин не несе відповідальність за можливе порушення прав третіх осіб у зв'язку з обраним Партнером способом їх розміщення.

6.5. Адміністратор має право:

- припиняти доступ до сервісу інтерфейсу Партнерської програми на час, необхідний для проведення планово-профілактичних і відновлювальних робіт на обладнанні;

- запросити додаткові дані про особу Партнера включаючи копії офіційних документів, що засвідчують особу Партнера;

- надати персональні дані Партнера за запитом уповноважених державних органів відповідно до чинного міжнародного і національного законодавства;

- призупинити виконання Партнерської програми з відключенням доступу Партнера до Партнерської програми або/та з відключенням доступу до БОТа, Кабінет БОТа, в разі порушення Партнером умов цієї Угоди.

6.6. Адміністратор не гарантує відсутність технічних помилок в роботі сервісу і Програмі партнерства.

6.7. Партнер гарантує, що він має правоздатність укладати цю Угоду і брати участь в угоді по Програмі партнерства, що має обов'язкову юридичну силу, від власного імені, або від імені фізичної або юридичної особи, в інтересах якої він укладає цю Угоду.

6.8. Партнер розуміє, що Адміністратор не надає юридичних консультацій та рекомендацій щодо законодавства або вимог, дія яких поширюється на Партнера, щодо дотримання Партнером чинного законодавства і вимог.

6.9. Партнер погоджується з тим, що відшкодує Адміністратору будь-які збитки, понесені ним у зв'язку з порушенням Партнером цієї Угоди і прав третіх осіб.

6.10. Правила розміщення реферального посилання.

6.10.1. Допускається розміщення реферальних посилань на будь-яких сторінках в мережі Інтернет, що переглядаються потенційними рефералами, способом не забороненим цією Угодою, чинним законодавством, а також умовами використовуваних ресурсів, програм, сервісів і т.д.

6.10.2. Допускається розміщення реферальних посилань в соціальних мережах, мессенджерах, на особистій сторінці і в тематичних спільнотах; на форумах, загальних, тематичних, в повідомленнях і / або в особистому листуванні Партнера; в статусах програм для миттєвого обміну повідомленнями (скайп, ICQ, Viber, Telegram і інші), розміщення реферального посилання на власному веб-сайті, блозі і т.д.

6.10.3. Реферальне посилання не може поширюватися методом спаму.

6.10.4. При розміщення реферальних посилань заборонено введення користувачів в оману стосовно характеристик і якості Сервісу, правовласників Сервісу чи надання Користувачам будь - якої недостовірної інформації про Сервіс.

6.10.5. У разі порушення Партнером положень цього розділу (Правила розміщення реферальних посилань) Адміністратор має право без попередження відключити Партнера від реферальної програми або/та заблокувати доступ до Кабінет БОТа, БОТа.

6.11. Порядок нарахування Партнеру кількості публікацій оголошень в Кабінет БОТі.

6.11.1. За перехід одного Користувача-реферала за реферальним посиланням, Партнеру нараховується 30 (тридцять) публікацій, для публікації одного оголошення чи декількох оголошень (на розсуд користувача). Одне й те ж оголошення не може бути опубліковано більше ніж один раз за 24 години.

6.11.2. Кількість запрошених Партнером користувачів-рефералів не обмежена.

6.11.3. Партнер може отримувати в Кабінет БОТі кількість публікацій оголошень з нерухомості по Програмі партнерства, тільки за переходи нових користувачів - рефералів - тих, які раніше ніколи не користувалися БОТом і не переходили в БОТ за будь-яким реферальним посиланням. При повторному переході Користувача в Кабінет БОТ (як за посиланням одного і того ж Партнера, так і за посиланнями різних Партнерів) Партнер не отримує (йому не нараховується) публікації оголошень.

6.11.4. Кількість публікацій оголошень щодо нерухомості в Кабінет БОТі, нараховуються Партнеру, відповідно до кількості, передбаченій в п.п. 6.11.1. цієї Угоди.

6.11.5. Не використані Партнером публікації оголошень, отримані по Програмі партнерства, не підлягають грошовій або будь-який інший компенсації, а також не можуть бути відчужені і / або переведені на баланс іншого Користувача.
7. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ. ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ.

7.1. Адміністратор не несе відповідальності:

- за будь-які помилки, упущення, переривання, дефекти і затримки в обробці або передачі даних, збої в лініях зв'язку, неправомірний доступ третіх осіб до БОТа, Кабінет БОТа, що стали причиною обмеження доступу користувачів до сервісу;

- за будь-які технічні збої або інші проблеми будь-яких телефонних мереж або служб, комп'ютерних систем, серверів або провайдерів, комп'ютерного або телефонного обладнання, програмного забезпечення, збоїв сервісів електронної пошти або скриптів з технічних причин, за нормальне функціонування і доступність окремих сегментів мережі Інтернет та мереж операторів електрозв'язку, задіяних при здійсненні доступу Користувача до сервісів;

- за відповідність Сервісу цілком або його частин очікуванням Користувача, безпомилкове і безперебійне надання сервісів, припинення доступу Користувача до сервісів, а також за збереження логіна і пароля Користувача, що забезпечують доступ до месенджера і доступ до БОТа, Кабінет БОТа, з причин, пов'язаних з технічними збоями апаратного або програмного забезпечення, і не відшкодовує Користувачу будь-які пов'язані з цим збитки. Адміністратор не гарантує безумовного збереження налаштувань Користувача у БОТі/Кабінет БОТі;

- за дії систем переказів, платіжних систем і за затримки, пов'язані з їх роботою.

7.2. Адміністратор не несе відповідальності:

- перед Користувачем за обмеження доступу до сервісів, за припинення доступу до сервісів, якщо ці обмеження і припинення виникли внаслідок обставин непереборної сили, що виникли після укладення цієї Угоди і на настання яких Сторони не могли вплинути, включаючи, але не обмежуючись, наступним: війна, в тому числі бойові дії без оголошення війни, стан збройної агресії, заколоти, страйки, саботаж, ембарго, пожежі, повені, стихійні лиха, погіршення радіоелектронної або радіологічної обстановки, вибухи, дії або бездіяльність уряду України або іншої країни, акти державних органів і / або органів місцевого самоврядування, внесення змін до законодавства України, аварії на мережах загального користування, зміни умов доступу до лінійно-кабельних засобів зв'язку та інше;

- перед Користувачем або будь-якими третіми особами за будь-які прямі та / або непрямі збитки, включаючи упущену вигоду або втрачені дані, шкоду честі, гідності або діловій репутації, понесені у зв'язку з використанням ним сервісів, або неможливості його використання або несанкціонованого доступу до комунікацій Користувача третіх осіб;

- перед Користувачами або іншими особами за:

- отримання і законність, достовірність та повноту інформації, що надається / одержується Користувачем при використанні Сервісу;

- якості товарів та послуг, що продаються Продавцями / Орендодавцями / іншими особами-авторами оголошень, в тому числі повідомлень рекламного характеру і передачу їх в строк;

- відповідності товарів, придбаних за допомогою БОТа, Кабінет БОТа очікуванням і / або вимогам Користувача;

- виконання авторами оголошень (власниками / представниками) своїх зобов'язань;

- відповідності діяльності, здійснюваної авторами оголошень (власниками / представниками) вимогам законодавства України.

7.3. Сервіси БОТа, Кабінет БОТа надаються «як є», тобто без будь-яких гарантій, явних чи неявних. Адміністратор не надає ніяких гарантій, в тому числі комерційної придатності, придатності для певних цілей і непорушення прав третіх осіб, а також гарантій, що випливають з ділових відносин або звичаїв ділового обороту. Крім того, Адміністратор відмовляється від відповідальності, пов'язаної з доступом Користувачів до послуг БОТа та/чи Кабінет БОТа, а також з їх використанням. Користувач погоджується з тим, що здійснює доступ до послуг БОТа та/чи Кабінет БОТа і пов'язаних сервісів (інших БОТів) і використовує їх на власний ризик.

7.4. У разі пред'явлення третіми особами, в тому числі іншим Користувачем, претензій до Адміністратора, пов'язаних з використанням Користувачем сервісів БОТа, такий Користувач зобов'язується своїми силами і за свій рахунок врегулювати такі претензії з третіми особами, захистивши Адміністратора від можливих збитків і спорів, або виступити на стороні Адміністратора в таких спорах, а також відшкодувати збитки Адміністратору (включаючи судові витрати), завдані йому у зв'язку з претензіями і позовами, пов'язаними з розміщенням матеріалів, оголошень і / або діяльністю Користувача.

7.5. Адміністратор не буде нести відповідальність за будь-які збитки або шкоду, які прямо або побічно виникли в Користувачів в зв'язку з використання БОТа, Кабінет БОТа.

7.6. Адміністратор ні за яких обставин не несе відповідальності перед Користувачами або третіми особами за будь-які непрямі збитки, в тому числі упущену вигоду.

7.7. Користувач приймає умову, згідно з якою всі Товари, знайдені ним за допомогою сервісу БОТа, Кабінет БОТа надаються продавцями і/або авторами оголошень під свою самостійну відповідальність і продаж таких Товарів ніяк не пов'язано з діяльністю сервісу БОТа, Кабінет БОТа і Адміністратора .

7.8. Користувач приймає на себе повну відповідальність і ризики за отримання Товарів, знайдених за допомогою сервісу БОТа, Кабінет БОТа, пропонованих в оголошеннях, соціальних мережах, сайтах, мессенджерах, сторінках телеграф та на інших інтернет ресурсах.

7.9. Сукупність програм, даних, торгових марок, об'єктів авторського права, і інших об'єктів, що використовуються при наданні сервісів, є інтелектуальною власністю його законних правовласників і охороняється законодавством про інтелектуальну власність України, а також відповідними міжнародними правовими договорами і конвенціями.

7.10. Будь-яке використання елементів, символіки, текстів, графічних зображень, програм, програмного коду та інших об'єктів, що входять до складу Сервісу, без дозволу Адміністратора є незаконним.

7.11. Користувач погоджується, що відмова від гарантій і обмеження відповідальності, викладені в даних Умовах, відображають розумний і справедливий розподіл ризиків, а також є необхідною умовою для надання послуг Адміністратором за доступну плату.