ДЛЯ ПОШУКУ НЕРУХОМОСТІ, ПЕРЕЙДІТЬ В

КУПИТИ КВАРТИРУ

телеграм бот

Як купити квартиру недорого

Якщо Ви вирішили купити квартиру – вона повинна бути продуманим вкладенням коштів, незалежно від того, чи купуєте Ви приміщення для власних потреб або для здачі в оренду. Квартира – це інвестиція в майбутнє, тому варто вибирати ту, що з роками буде зростати, а не втрачати в ціні. Однак, багато покупців мало розбираються в процесах і в тонкощах, для того, щоб здійснити вдалу операцію.

Щоб не переплачувати, необхідно визначити, чи дійсно вона відповідає своїй вартості. Перед прийняттям рішення, завжди слід порівнювати обраний варіант з цінами на аналогічні в цьому районі. Якщо вона вища, то повинна мати додаткові зручності, інакше ціна буде просто завищеною. Підозріло низький прайс, теж викликає запитання. Як правило, це означає, що є дефекти, про які продавець нам не повідомляє.

Якщо у нас є сумніви, чи правильний цінник, варто подумати про інвестування в професійну оцінку. Оцінювач знає, як купити квартиру недорого, тому визначить, скільки повинен коштувати обраний нами екземпляр. Агент з нерухомості, також може зробити оцінку, але може бути менш точним, проте, якщо ми вже користуємося допомогою посередника, обов'язково варто заказати таку оцінку.

Купівля квартири на вторинному ринку – що потрібно врахувати?

При придбанні квартири на вторинному ринку існує окремий ризик додаткових витрат. У такому варіанті нове придбання несе менші ризики, ніж купівля у забудовника, але, продемонструвавши обачність, можна ухилитися від невдачі. Перед операцією «уже вживаного» нерухомого майна, завжди перевіряйте наступне:

- чи немає іпотеки;

- чи є у власника довідка про відсутність у нього заборгованості по виплатах;

- є чи у власності зареєстровані орендарі;

- чи є люди з правом довічного користування приміщенням.

Якщо Ви хочете купити квартиру в Запоріжжі недорого або Вінниці, більшу частину цієї інформації можна знайти в земельному або іпотечному реєстрі. У питаннях, пов'язаних з простроченими платежами або можливими претензіями третіх осіб до квартири, все зазвичай вирішується шляхом отримання відповідної довідки від власника.

Де знайти цікаві, вигідні пропозиції?

У пошуках пропозицій про цікаве житло, Вам слід систематично переглядати сайти з оголошеннями, стежити за рекламою в пресі, розмовляти з друзями і членами сім'ї чи спробувати налаштувати наш телеграм бот для пошуку квартир.

- Один з найбільш частих випадків, коли купити квартиру в районі міста можна особливо вигідно – це ситуація, коли продавцю з якихось причин терміново потрібна велика сума готівки, він змінює адресу проживання або, наприклад, їде на роботу за кордон, а потім знижує ставку, щоб завершити транзакцію швидко.

- Інший приклад – недорогі квартири, розташовані на першому поверсі або з похмурим видом за вікном. Вони ідеально підходять для подальшої здачі в оренду, тому що досить небагато знизити вартість і буде легше знайти орендаря, якого будуть мало цікавити можливі недоліки, але менший платіж оренди спокусить апріорі.

- Цікавою пропозицією може стати, двокімнатна квартира більшої площі, яку можна модернізувати і перетворити в трикімнатну, що дозволить збільшити дохід при перепродажі.

- Також, можна зіткнутися з ситуацією, коли є пропозиція від людини, яка взяла житловий кредит на вигідних умовах, але, наприклад, через втрату роботи не має можливості повернути її, і тоді банк погоджується зберегти вигідну позику для нового клієнта.

- Поширеною причиною швидкої готовності продати, служить розбрат, пов'язаний з декількома спадкоємцями житлоплощі. Тоді єдине розумне рішення в цьому випадку – продати нерухомість і розділити прибуток. Для того, щоб прискорити момент укладання угоди і швидко отримати готівку, вартість значно знижується.

Відмінна можливість для ремонту?

Буває так, що з'являються цікаві оголошення про квартири в «запущеному» стані, як правило, за зниженою ціною, але тут слід розрахувати вартість в контексті витрат на ремонт. Вирішивши купити 1, 2, 3 або 4 кімнатну квартиру, можна зробити відмінне вкладення для інвестора з вільними фінансовими ресурсами, де стоїть одночасно надійно і дешево провести реконструкцію. Під час ремонту оздоблювальні роботи можуть бути виконані за різними стандартами, в залежності від потреб, вносяться різні зміни у внутрішнє облаштування. В результаті, після проведення таких робіт вартість об'єкта нерухомості буде набагато вище початкової.

Недорогі квартири за містом

Виявляється, такі об'єкти теж користуються великою популярністю у покупців. Нерухомість, розташована на далекій околиці міста або в його околицях, зазвичай дешевше, але також має свої додаткові переваги, як тиша і спокій далеко від міського шуму. Продавці приймають рішення про швидкий продаж за різних важливих і невідкладних причин. У цьому випадку, варто уважно перевірити, в чому полягає мотивація продавця, технічний стан об'єкта та ознайомитися з її повною документацією.

Купівля на аукціоні судових виконавців

Думаєте, як купити квартиру недорого без посередників? Тоді це хороша можливість придбати нерухомість за ціною нижче ринкової. Вона, звичайно оцінюється і виставляється на аукціон судовим виконавцем. Такі покупки, рекомендуємо перевіряти і зважувати всі ризики.

В яких місяцях, найкраще купувати квартиру в області або місті?

Більшість виношують думку, в яких місяцях краще проводити фінансову операцію, щоб отримати вигідну пропозицію? Однак, виявляється що на ділі, немає чітко виражених сприятливих часових рамок продажу \ покупки квартир, чого не скажеш на противагу ринку оренди. Хоча, можна дати кілька загальних порад:

У літні місяці вкладається найбільше інвестицій в розвиток, а значить – це гарний час для тих, кому цікаві приміщення на первинному ринку. У свою чергу, навесні можна спостерігати певне пожвавлення, як на первинному, так і на вторинному ринку, адже приплив енергії, викликаний хорошою погодою спонукає багатьох купувати. Грудень, також приносить з собою підвищену активність, що для покупців означає посилення конкуренції за пропозиції.

Хочете купити квартиру недорого? Ведіть переговори

Торгуватися завжди вигідно – і це факт! Спостереження за ринком показують, що ціна угоди (тобто та, яку фактично сплачує покупець) зазвичай становить близько 10% нижче ціни пропозиції. Тому заздалегідь погоджуватися на ціну, за яку пропонує купити квартиру (як правило – вторинне житло), невигідно.

Як купити квартиру без посередників

Первинний ринок або вторинний ринок?

Перед покупкою, для початку потрібно визначитися, чи цікавить Вас первинний або вторинний ринок. У ціновому відношенні «вторинка», звичайно, дешевша, але варто пам'ятати, що від стану такої квартири від господаря, купити яку можна також завдяки телеграм ПошукДомуБот – залежить дуже багато чого. Якщо в приміщеннях потрібен капітальний ремонт – загальні витрати можуть виявитися вище, ніж при покупці у забудовника. Капітальна реставрація 50-метрової квартири, близько 7 тисяч доларів (якщо ми зробимо все удосконалення самі) або навіть 10 тисяч (при наймі сторонніх компаній).

«Первинка», в свою чергу, передбачає додаткові витрати на оздоблення, в залежно від населеного пункту і стандарту, який ми задумали. Однак, цю суму необхідно враховувати з розрахунку, чи вигідно купувати її для перепродажу. До того ж варто пам'ятати, що ніколи не можна планувати бюджет ремонту «до останнього долара». Завжди потрібно бути готовим до непередбачених витрат, після того, як купили квартиру в новобудові від забудовника і подумує про оздоблювальні роботи.

Як не переплатити за квартиру? Почніть з розташування

Одним з найважливіших факторів, що впливають на розцінку виставленої на продаж квартири (наприклад, купити смарт квартиру в Києві за 10000 у.е. також можна), є її місце розташування. Готуючись стати новим власником, перше, що Вам потрібно зробити, це оглянути околиці об'єкта. Вкрай важливо наявність таких елементів, як:

- розгалужена дорожня мережа і зупинки муніципального транспорту;

- паркувальне місце;

- швидкий доступ до центру;

- багата торгова і сервісна інфраструктура;

- безпека району;

- зелені насадження.

Тут, потрібно також враховувати, як в майбутньому зміниться оточення. Перед тим, як зважитися купити квартиру від забудовника в області або місті – ознайомтеся з місцевим планом зонування. В іншому випадку ми можемо зіткнутися з неприємним сюрпризом у вигляді, наприклад, жвавої вулиці або офісної будівлі прямо за вікном, що виник протягом кількох наступних років. Більш того, квартира тоді знеціниться, і її буде складніше продати.

Варто пам'ятати, що розташування в центрі не завжди автоматично виявляється кращим. Вибір квартири для продажу повинне диктуватися нашими потребами і життєвими планами. До того ж, для тих, хто шукає в затишному районі й згоден на прийнятну витрату часу на поїздку до роботи краще буде дивитися на передмістя. А центр підійде тим, хто дійсно хоче жити в шумному, але розвиненому районі.

На що звертати увагу при огляді?

Найгірший варіант при виборі нерухомого майна – поспіх і керування емоціями. Для прикладу, ресторан на першому поверсі з живою музикою або караоке, яке спочатку радувало Вас, при найближчому розгляді може виявитися гучним і псувати життя. Так, на що ж звернути особливу увагу?

- стан квартири – якщо буде потрібно ремонт, збільшаться витрати;

- розмір – може виявитися більшим, ніж є насправді;

- планування і розмір кімнат – повинні відповідати Вашим поточним і майбутнім потребам (наприклад, важливі плани по розширенню сім'ї, виходячи з них Ви і плануєте купити смарт, однокімнатну, двокімнатну, трикімнатну або чотирикімнатну квартиру);

- інсоляція – це те, як і коли потрапляє сонячне проміння через вікно;

- гучність – погана шумо-ізоляція вікон або стін в майбутньому, зможуть принести незручності.

Багато хто, потрапляє під вплив домашніх обставин, тобто поради близьких, спрямованих на поліпшення зовнішнього вигляду квартири. Іноді продавцеві досить повісити нові штори, покласти на диван кілька різнокольорових подушок і розпорошити приємний аромат, щоб покупець сприйняв її як свіжу, і забронював її негайно. Тому, розглядаючи покупку чи то квартири, КІМНАТИ або БУДИНКУ, приймайте рішення на основі конкретних даних, а не сього хвилинних вражень.

ДЛЯ ПОИСКА НЕДВИЖИМОСТИ, ПЕРЕЙДИТЕ В
Можливо у Вас не встановленний телеграм!
Спробуйте встановити телеграм перейшовши за посиланням!
Після встановлення, перейдіть в наш PoiskDomaBot.
Чтобы перейти к скачиванию приложения, поставьте галочку