ДЛЯ ПОШУКУ НЕРУХОМОСТІ, ПЕРЕЙДІТЬ В
Для придбання КІМНАТИ по вигідним умовам, перейдіть в наш Телеграм ПошукДомуБот
Для придбання КВАРТИРИ по вигідним умовам, перейдіть в наш Телеграм ПошукДомуБот
Для придбання БУДИНКУ по вигідним умовам, перейдіть в наш Телеграм ПошукДомуБот

Як купити нерухомість без посередників в Україні?

Хочете придбати нерухомість в нашій країні й заощадити на послугах перекупів? Розумна думка, оскільки витрати втручання сторонніх осіб в процес купівлі часто досягає божевільних 10% від суми угоди. Але ж можна відшукати пропозиції без посередників, головне зрозуміти, де дивитися, і краще це робити на ПошукДомуБот.

Для початку Вам слід звузити список районів або кварталів, де Ви хотіли б жити, скласти повний бюджет і зробити загальне дослідження цін в цільовому районі. Озброївшись вихідною інформацією – рухайтеся вперед.

Ви маєте справу безпосередньо з власниками або з їх представниками. Пам'ятайте, що вони Вам не друзі, навіть якщо довго і приємно розмовляєте з ними. Вам потрібно буде захищати свої інтереси, тому чим краще Ви вивчите околиці й нерухомість в даному районі, тим краще.

Господарі повинні повідомляти про недоліки в конструкції і безпеці споруд. Оскільки Ви дієте безпосередньо – це відповідальність. Спробуйте змусити розкрити нюанси використання свинцевих фарб або азбесту, шкоди, завданої комахами, водою і цвіллю, а також дефекти в фундаменті, системах опалення та водопроводу. Це також оптимальний момент, щоб задати питання про те, коли змінювалися дах і комунікації. Обов'язково уточніть, що з техніки або меблів буде залишатися, а що є до придбання.

Перш ніж дізнатися, як купити нерухомість без посередників в Україні, і робити офіційний запит, важливо дізнатися, наскільки реалістичним запитуваний цінник і чи є ситуація сприятливої для здійснення операції, а зробити це можна на PoiskDomaBot. Будь-яка інформація, зокрема дані про останні прайси на зіставлені варіанти й про те, наскільки велика конкуренція за нерухомість без ріелторів, є ключовими орієнтирами для визначення того, чи вартий будинок встановленої ціни.

Заручіться підтримкою досвідченого будівельника. Він виділить кілька годин, обійде вбрання житло від верху до низу, щоб виявити будь-які вади і надасть повний письмовий звіт. Проведіть повторні переговори (при необхідності) з урахуванням недоліків, знайдених будівельним експертом, і обговоріть це з тим, хто продає. Тепер, коли звіт на руках, можна попросити про ремонт, зниження вартості або надбавки для вирішення будь-яких проблем.

Нанесіть заключний візит для того, щоб переконатися, що нерухомість готова до передачі в інші руки, тоді як юрист повинен переглянути тонни документів.

Як купити нерухомість від власника в Україні?

Придбання нерухомості в розділах: котедж, дача, кімната в гуртожитку або просто ділянку під забудову процвітає завдяки розвитку платформ мережі, особливо, якщо Ви плануєте купити нерухомість від власника в Україні. Крім того, звернення безпосередньо дозволяє істотно заощадити. Представники стягують агентську винагороду в розмірі від 3% до 8%, а іноді комісія досягає і 10%. Заощадити чи ні? Придбати квартиру на вторинному ринку вигідно або заплатити агенту? Як вчинити – рішення за Вами, однак нехай Вас не вводять в оману вислови на кшталт: «відповідальність за вартість несе той, хто продає». На практиці це означає, що цінник завищений через суми винагороди агента.

Як виключити з угоди агентство нерухомості?

Припустимо, на PoiskDomaBot, Ви виявили трикімнатну квартиру від агентства, але, незважаючи на це, любов з першого погляду пронизала серце. Ви також познайомилися з власником, зазначивши про себе його (її) адекватність. Так що Ви ставите питанням: чи зможете Ви провести безпосередньо з ним, щоб уникнути комісії?

Насправді багато залежить від договору з агентом. Якщо там немає особливих пунктів – власник має право взаємодіяти безпосередньо з зацікавленою особою. Однак, якщо Ви відвідали об'єкт розміщення за допомогою повіреного, то комісія, або ж одноразовий платіж за показ належить йому. Якщо стане відомо про підписання угоди, він напевно зажадає відшкодування збитків.

Де можна знайти оголошення або ресурси, що пропонують покупку квартир від забудовника або будинків від власника?

- Сайти та спеціалізовані додатки. Тут є повно варіантів «від власника» – але Ви все одно зможете вивести їх на чисту воду і відмовитися від оплати. Крім того, Вам доступний PoiskDomaBot, позбавлений недоліків.

- З вуст в уста. Друзі, родичі, колеги, бос: так багато людей, знайомих з кимось, хто продає шукане в місті або за його межею. Поговоріть про намір купити нове житло зі знайомими й отримаєте відмінні козирі для виграшного завершення партії.

В яких випадках нерухомість коштує найменше?

У представлених нижче пунктах в оголошеннях зазвичай не переоцінюють майно, щоб прискорити її реалізацію:

- Розлучення або роздільне проживання. Люди швидко покидають житло, щоб перебувати в різних місцях.

- Спадкування. Нотаріальні збори, що підлягають сплаті спадкоємцями, оплачуються протягом короткого періоду в 6 місяців. Сума, що підлягає виплаті, іноді вкрай висока, особливо в контексті віддаленій (дядьки, тітки) наступності. Спадкування часто пов'язано із зобов'язанням (наприклад, спадкування нерухомого майна з великою прилеглою територією, яка вимагає обслуговування, але не обов'язково приносить дохід).

- Переведення на інше місце роботи. Така ситуація, вимагає більшої мобільності, а керівники або переведені співробітники хочуть знайти покупця максимально швидко, щоб уникнути дорогих і тривалих поїздок для оформлення угоди і збільшення витрат (вода, газ, електрику і т.д.).

- Фінансові проблеми. Криза призвела до ситуації, коли багато домогосподарства стали мати надмірну заборгованість по іпотеці або втратили роботу з різних причин. Хтось потрапляє в небезпечну ситуацію, яка змушує їх повертати гроші, реалізуючи володіння, іноді собі в збиток.

Варто відзначити, що подібними вигідними «пряниками» від власників рясніє телеграм ПошукДомуБот.

Чи потрібен нотаріус для оформлення угоди без посередників?

Нотаріуси подбають не тільки про складання зрозумілого і справжнього акту переходу іншій особі, а й про договір. Перевага в тому, що ці професіонали добре знайомі з ринком, а значить – з ними немає ризику обману.

Чи існують недоліки покупки нерухомості без ріелтора?

- Ціна іноді завищується. Якщо Ви, як покупець, шукаєте кращу пропозицію, то ж саме, звичайно, вірно і для продавця. Для останнього велика спокуса переоцінити ділянки або будинки, як для отримання завищеної доданої вартості, так і тому, що існує прихильність до об'єкту. Агентство нерухомості, як правило, встановлюють реалістичну ціну відповідно з поточною ситуацією, щоб закрити питання якомога швидше.

- Втрачений час. Вам доведеться підбирати пропозиції в рамках бюджету, зв'язуватися з власниками, щоб організувати візит, шукати місце і добиратися туди самостійно. Всі ці завдання віднімають багато часу, тоді як при співробітництві з ріелтором Вам просто потрібно вказати основні критерії, і фахівець підшукає для Вас прийнятні варіанти в базі.

Чи є розумна альтернатива між самостійним підбором нерухомості і співпрацею з посередником?

Так, і вона називається – «ПошукДомуБот». Використовуючи вбудовану систему фільтрів, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і моментальний пошук, PoiskDomaBot здатний в лічені секунди видати сотні цікавих пропозицій відповідно до конкретних параметрів і бюджету. А головне – це абсолютно безкоштовно і не вимагає ніяких додаткових дій з Вашого боку.

Просто використовуйте наш телеграм БОТ, економлячи сотні, а то й тисячі доларів на послугах повірених в містах Кропивницький, Нікополь, Чернігів, Ужгород, Харків, Гостомель, Кам'янське, Слов'янськ, Херсон, Львів, Івано-Франківськ, Ірпінь, Мелітополь, Житомир, Дніпро, Рівне, Олександрія, Маріуполь, Вишневе, Бровари, Кам'янець-Подільський, Луцьк, Бердянськ, Одеса, Буча, Моршин, Трускавець, Суми, Вінниця, Кременчук, Черкаси, Тернопіль, Київ, Чернівці, Запоріжжя, Бориспіль, Кривий Ріг, Жидачів, Костянтинівка, Миколаїв, Павлоград, Лисичанськ, Хмельницький, Стрий, Біла Церква, Полтава, а також Донецька і Луганська область та багато ще інших міст.
ДЛЯ ПОШУКУ НЕРУХОМОСТІ, ПЕРЕЙДІТЬ В
Можливо у Вас не встановленний телеграм!
Спробуйте встановити телеграм перейшовши за посиланням!
Після встановлення, перейдіть в наш PoiskDomaBot.
Чтобы перейти к скачиванию приложения, поставьте галочку