ДЛЯ ПОШУКУ НЕРУХОМОСТІ, ПЕРЕЙДІТЬ В
Для подобової оренди НЕРУХОМОСТІ за вигідними умовами, перейдіть в наш
Телеграм ПошукДомуБот
Для довгострокової оренди НЕРУХОМОСТІ за вигідними умовами, перейдіть в наш
Телеграм ПошукДомуБот

Що треба знати, щоб самому орендувати нерухомість без посередників?

Процес оренди в більшості своїй зав'язаний на результатах питань: чи хоче людина жити в новій або яка була у використаній власності, будь то будинок або квартира, і скільки він готовий виділити на орендну плату.

Будинок або квартира?

І так, що треба знати, щоб самому орендувати нерухомість без посередників? Якщо Ви один з тих, хто бажає за краще повну конфіденційність, тоді слід шукати будинок. Однак більша частина такого житлового фонду знецінюється через низьку безпеку, яка присутня в багатоповерхівках, що, втім, має на увазі додаткові витрати на обслуговування при проживанні. Крім цих відмінностей, існує безліч інших, вартих уваги, тому подумайте - чи хочете Ви житло з декількома спальнями для сім'ї або з однією спальнею, якщо живете самі або бюджет дозволяє лише такий варіант.

Розташування, під'їзд, вид транспорту.

Коли Ви визначилися, будинок це, квартира, або навіть кімната в гуртожитку, тепер потрібно отримати докладні дані, для чого слід задати собі питання, що надають більш широку картину:

- Які райони найближче до моєї роботи?

- Чи відповідає мій бюджет ціною, що пропонується в зазначених районах?

- Які основні під'їзні шляхи і завантаженість доріг у години пік?

- Чи є поблизу метро, лінії трамваїв / тролейбусів, стоянки таксі, автобусні зупинки?

- Школи, дитячі дошкільні установи, якщо у Вас є дитина / діти?

- Які рейтинги безпеки для навколишнього середовища (близькість індустріальних районів)?

Технології - можливий союзник, оскільки з описаної вище інформацією можна ознайомитися через Інтернет і додатки геолокації, спеціалізовані портали, а також телеграм ПошукДомуБот.

Яке житло Вам потрібно?

Наприклад, бути молодим підприємцем або студентом без дітей - це не те ж саме, що бути батьком з «X» числом дітей. Для кожного випадку існує простір ідеальних розмірів відповідно до того, що люди шукають і можуть собі дозволити. Особливе значення має:

- Число кімнат, санвузлів, паркувань. Для початку оцініть, скільки квадратних метрів - це мінімум, необхідний для проживання, а також запитайте себе, скільки кімнат, ванних і паркувальних місць відповідає поточній життєвій ситуації.

- В квартирі є: кухня, вітальня, сад, патіо. Хоча зручності і є додатковими, вони мотивують на здорове співіснування. Можливо, Вас цікавить сад або патіо, щоб запросити сім'ю і друзів на барбекю на вихідних, або у Вас є тварина. Неважливо, приватний дворик або загальний - це перевага. При цьому в деяких новобудовах є навіть зал для вечірок, тренажерний зал, басейн - але це обійдеться в додаткову суму грошей.

Як самостійно орендувати нерухомість?

Ресурси для пошуку

Не так давно пошук оренди був темою уїк-енду, коли Ви брали сім'ю на прогулянку, записували номери телефонів (купували газету), розміщені дошках оголошень, а потім набирали і зв'язувалися з власником або ріелтором.

Хоча подібна практика ще жива, дане середовище значно еволюціонувало, і з появою Інтернету все стало набагато простіше, більш дружелюбним. У мережі зосереджена величезна кількість порталів, додатків і телеграм-ботів (PoiskDomaBot), здатних відображати безліч об'єктів для будь-якого бюджету, потреб і стилю життя, не ризикуючи при цьому зіткнутися з шахрайством.

Одним з варіантів дізнатися, як самостійно орендувати нерухомість, є можливість використання онлайн-ресурсів (ПошукДомуБот), він оптимізує час користувача, забезпечуючи кращу видимість властивостей за менший час, тому, перш ніж витрачати дні, а то й тижні на відвідування місць, що не відповідають вимогам, Ви можете застосувати зручну систему фільтрів і швидше знайти ідеальне рішення.

Однак є кілька порад:

- Як тільки Ви ввійдете на портал, уважно перевірте опис, де представлені розміри, розподіл (кімнати, ванни, вітальні, сад і т.д.), послуги і зручності.

- Зверніть увагу на фотографії і під час відвідування отримаєте підтвердження того, що житло виглядає так, як показано на фотографіях.

Відвідайте вибрані об'єкти

При першому відвідуванні одного з обраних варіантів, не завадило б виконати наступні дії:

- По кілька разів відкрити і закрити шафи, двері, тумбочки, довідавшись, що вони працюють без проблем.

- Вивчити газ, електрику та водогін і зрозуміти, що вони знаходяться в хорошому стані, не мають витоків, перемикачі включаються, вода витікає з крана і що зливний бачок унітазу працює правильно.

- Обійдіть навколишні вулиці пішки, переконайтеся, що це дійсно місце, де Ви хочете жити, поспостерігайте за станом доріг.

- Якщо є можливість, поговоріть з сусідом, щоб дізнатися його думку (можливо, він знає власника нерухомості, яку Ви відвідуєте).

- Знайдіть найближчі поліцейські ділянки, пожежні частини, медичні центри. Це допоможе Вам у довгостроковій перспективі знайти душевний спокій.

Перевірка документації

Попросіть власника, ріелтора або консультанта показати Вам поточну оплату послуг, таких як електрика, вода, технічне обслуговування. Запитайте висновок, щодо безпеки, що гарантує, що об'єкт знаходиться в оптимальних умовах для проживання. Також необхідно, щоб плани і документ підтвердили, що власність належить власнику і що немає ніяких перешкод для операції.

Як уникнути шахрайства?

- Ніколи не передавайте гроші комусь, з ким ви не зустрічалися особисто.

- Завжди намагайтеся перевірити особу людини, з яким Ви маєте справу, і підтвердити, що це дійсно агент або власник.

- Шукайте нерухомість в надійних агентствах або на перевірених веб-сайтах.

- Наполягайте на самостійному огляді.

- Якщо власник або ріелтор говорить, що це неможливо з тієї чи іншої причини або недоступно, відмовтеся від угоди.

Простежте, щоб договір оренди був складений правильно і включав необхідні пункти

- Зобов'язання орендодавця: дотримання узгодженої ціни, своєчасна передача майна, як зазначено в документі, відсутність боргів і участі в судовому процесі.

- Зобов'язання орендаря, коли вони підтверджують, що у них є фінансові можливості для врегулювання фінансових відносин.

- Остаточна сума після переговорів, що показує згоду обох сторін.

- Чітко обумовлені терміни оплати, щоб не виникало проблем між продавцем і покупцем.

- Дані поручителя (якщо це необхідно), тобто особи, яка відповідає за орендаря в разі, якщо він не виконує взяті на себе платіжні зобов'язання.

Переїзд

- Перш ніж в'їжджати у квартиру подивіться, чи є які-небудь ушкодження, і, якщо вони виявлені, зафіксуйте це і попросіть власника усунути неполадки, перш ніж переїхати.

- Вивчіть кожну кімнату в нинішньому будинку і вирішіть, що потрібно перевезти, а від чого Ви віддаєте перевагу позбутися. Крім того, він визначає речі, що вимагають особливого догляду або які необхідно убезпечити при транспортуванні.

- Власник нинішнього житла повинен знати дату, коли Ви збираєтеся покинути власність.

- Рекомендується записувати хід процесу зборів, щоб нічого не втратити і не забути при переміщенні.

- Моніторте ціни транспортних компаній і агентств по переїзду, порівнявши, яка з них пропонує найкращий варіант.

- Закупити матеріали й предмети, необхідні для упаковки такі, як картонні коробки, пакети, поліетиленову плівку, адже це допоможе Вам у процесі переїзду.

- Роздрукуйте план нового житла, щоб структурувати простір і вивчити, як Ви розставите свої речі.

- Важливі компанії, в чиїй базі збережений поточний адрес (банки, пошта), повинні бути повідомлені про Ваш переїзді, щоб уникнути відправки листів за старою адресою і своєчасного отримання кореспонденції на новому.

- Обов'язково уточніть деталі за тиждень до в'їзду, щоб у Вас було достатньо часу.

- Якщо Ви вирішите найняти професіоналів при переїзді, переконайтеся, що жоден з предметів не пошкоджений.

- Також рекомендується зробити останню прогулянку, щоб переконатися, що все в порядку і немає включених приладів.

Сучасна різноманітність ресурсів для пошуку оренди багатьох ставить в тупик, проте є засіб, що дозволяє в лічені секунди знайти сотні, а то й тисячі варіантів на Ваш смак і ім'я йому - телеграм ПошукДомуБот. Інтуїтивно зрозуміла система фільтрів і відсутність посередників - це саме те, що Вам потрібно.
ДЛЯ ПОШУКУ НЕРУХОМОСТІ, ПЕРЕЙДІТЬ В
Можливо у Вас не встановленний телеграм!
Спробуйте встановити телеграм перейшовши за посиланням!
Після встановлення, перейдіть в наш PoiskDomaBot.
Чтобы перейти к скачиванию приложения, поставьте галочку