ДЛЯ ПОШУКУ НЕРУХОМОСТІ, ПЕРЕЙДІТЬ В

ПОДОБОВА ОРЕНДА КІМНАТИ

телеграм бот

Оренда кімнати подобово без посередників від господарів

Знайти гідний варіант оренди кімнати подобово часом непросто. Де шукати? На що звертати увагу при перегляді? Коли використовувати посередника? Як повинен виглядати добре складений договір? Питань багато, і чим більше ми про них думаємо, тим більше їх з'являється.

Чи підходить Вам кімната?

Знімаючи кімнату, ми найчастіше вирішуємо жити з іншими мешканцями або ж розділяючи кухонні блоки та санвузли з мешканцями сусідніх кімнат, якщо мова йде про гуртожиток (хоча зараз часті варіанти кімнат, оснащених окремими зручностями). Слід пам'ятати, що в цьому випадку ми платимо не тільки за саме приміщення і покладені на нього комунальні послуги, а й за використання місць загального користування.

Якщо, ми дбаємо про конфіденційність, важливо вибрати непрохідну кімнату, через яку мешканцям не доведеться проходити, щоб потрапити, наприклад, на кухню або у ванну. Однак у прохідної кімнати одна дуже важлива перевага – її ціна часто набагато нижче, ніж інших кімнат.

В якому районі жити?

Вибір місця для кімнати на добу або більше, найкраще здійснювати в залежності від того, де ми проводимо найбільше часу поза домом. Якщо, не виходить зняти поруч з роботою або університетом, вирішальне значення має швидкий і зручний доступ. В цьому випадку рекомендується перевірити, чи відповідає дійсності інформація типу «5 хвилин від центру міста» в рекламі. Якщо є можливість, краще всього, просто виміряти фактичний час в дорозі, час поїздки за розкладом, на картах Google або в пошуку Інтернету (пам'ятайте, що в великих містах, в години пік бувають пробки, що уповільнюють поїздку на роботу).

Як розташування впливає на ціну?

Правило, згідно з яким ціни на кімнати падають з віддаленням від центру, не завжди працює. У містах з великою кількістю студентів вартість часто залежать від близькості більших університетів і їх «общаг». У багатьох містах, також є свої престижні райони, які хоч і знаходяться далеко від центру, але становлять йому конкуренцію.

Бажано, заздалегідь вивчити інформацію про планування міста і дізнатися про вартість. Наприклад, в Києві ми часто платимо більше за розташування поруч з однією з ліній метро, ніж за аналогічну відстані від центру, але з гіршим транспортним зв'язком.

Яке планування вибрати?

Старі будинки, часто спокушають неповторною атмосферою старовинних інтер'єрів, а високі стелі з цікавим декором і ліпниною, тільки посилюють цю специфічність. Вибираючи, варто дізнатися, коли вона востаннє ремонтувалася і модернізувалася система опалення – як в приміщенні, так і в споруді (наприклад, який тип опалення і чи утеплена будівля).

Нові, закриті або житлові комплекси, які охороняються, позитивно впливають на почуття безпеки тих, хто бажає подобово зняти кімнату в будинку. Нові багатоквартирні будинки, також зазвичай дуже добре опалюються і мають ефективну систему вентиляції, що забезпечує постійну подачу свіжого повітря. Однак, слід пам'ятати, що високий стандарт обслуговування будівлі, найчастіше пов'язаний з досить високим прайсом.

Однак, вибір абсолютно нової квартири не завжди перевага. Крім того, слід враховувати той факт, що, приймаючи рішення жити в новобудові, нехай і короткий термін, можливо доведеться терпіти шум дрилів і молотків.

Подобова оренда кімнат від власника

Чи потрібен посередник?

Різниця між бажанням зняти кімнату подобово без посередників і послугами агента – це питання фінансів і безпеки. Діючи самостійно, ми не понесемо ніяких витрат спочатку, але ризикуємо, якщо зробимо помилку в процесі пошуку, невірно оцінимо ситуацію або не забезпечимо правильне позиціонування себе в угоді.

На противагу цьому, хороший брокер не тільки знає ринок нерухомості в тому чи іншому районі, а й порадить, на що слід звернути увагу при виборі, пояснить деталі і забезпечить найкраще спілкування між обома сторонами. Пам'ятайте, що брокер піклується про інтереси як власника, так і орендаря, тому не бійтеся питати його про різні речі і просити його узгодити ціну і умови договору. Зазвичай, ми платимо брокеру після підписання договору – документа, правда багатьом шкода звертатися до них, адже мова йде не про місяці проживання, а лише про добу.

Без чого можна обійтися?

На додаток до попередніх встановлених критеріїв, також добре заздалегідь врахувати чинники, як оснащення. Вирішивши знімати кімнату подобово з сучасними меблями і такими зручностями, як посудомийна машина, розкішна плита, духовка, і навіть кондиціонер, Ви повинні бути готові заплатити дорожче, ніж без всього цього. Хочете заощадити? Що ж, на ринку також багато варіантів простіше, де ми самі вибираємо потрібні опції.

На що звертати увагу і чого слід уникати?

Переглядаючи оголошення – подобова оренда кімнати, варто перевіряти зміст фотографії. Чим більше фотографій, із зображенням різних ракурсів кімнати, тим краще ми будемо знати, чого очікувати при перегляді.

Кращі описи, містять детальну інформацію, наприклад, про побутову техніку, тип опалення і найближчі зупинки громадського транспорту. Якщо, пропозиція також включає деталі, як опис найближчого оточення (ресторани, клуби, кафе, магазини, школи, дитячі майданчики і парки), ми можемо припустити, що рекламодавець знайомий з описуваним приміщенням.

Остерігайтеся занадто «солодких» пропозицій!

Якщо, ціна на подив низька і явно не відповідає високому стандарту, розміром і розташуванням, реклама може бути спробою шахрайства або приховування дефекту, значного для Вас.

Випишіть відразу десяток оголошень, адже швидше за все, половина з обраних Вами кімнат в гуртожитку (зняти які без проблем завдяки ПошукуДомуБот) відпаде вже на телефонному етапі – багато які будуть застарілими, або виявляться, що не відповідають нашим очікуванням, тому варто знайти хоча б кілька гідних.

На що звернути увагу?

Простіше сказати – на все! Якщо в даний час немає людей, відкриваємо кожну шафу, заглядаємо за меблі, перевіряємо, чи немає цвілі на стінах, вода в кранах ллється (і не протікають вони) і справна побутова техніка. Все це, звичайно, в межах розумного. Добре, наприклад, включити плиту або духовку, щоб переконатися, що з ними все в порядку, але не обов'язково чекати, поки вони сильно нагріються.

Також варто перевірити чистоту там, де плануєте зняти кімнату подобово недорого. Брудна духовка, пліснявий ящик для миючих засобів в пральній машині або густі залишки мила в душі, можуть доставити багато клопоту і повинні бути очищені власником перед передачею квартири.

Як правильно вести переговори?

Кілька особливостей, здатних стати в нагоді при переговорах про зниження вартості, якщо Ви хочете зняти кімнату в комуналці або іншому місці найбільш вигідно:

- на першому поверсі (підвищений ризик крадіжки зі зломом, порушення конфіденційності);

- на верхньому поверсі (взимку знижена температуру, якщо на даху лежить сніг, влітку ж кімната в оренду подобово без кондиціонера пекельно спекотна);

- поруч з ліфтовою шахтою (шум);

- біля ринви (шум, небезпека відвідування «непроханих гостей» у вигляді різного роду хробаків або навіть злодіїв, неприємні запахи).

На що звернути увагу в договорі?

- навіть якщо Ви хочете зняти хостел на добу – доведеться зіткнутися з підписанням договору. Те ж саме можна сказати і про винаймання кімнати подобово від господаря. Документ може містити несприятливі для Вас або навіть незаконні положення. Не завжди це результат недоброзичливості – набагато частіше його невігластва.

- Добре заздалегідь узгодити, яка сторона покриє конкретний вид збитку. Наприклад, можна домовитися про те, що орендар несе відповідальність за збитки, які виникли в результаті нецільового використання приміщення і обладнання в ньому, а за шкоду, що виникла в результаті природного зносу – власник.

- Коли власник віддасть ключі, Ви швидше за все, підпишете протокол передачі кімнати в оренду щодобово, де вказано все найважливіше майно (всі види обладнання).

- Деякі складають дуже докладні списки, в яких перераховується буквально кожен елемент, наприклад, кількість посуди або штор. Інші ж вносять в нього тільки найважливіші або цінні речі, як ліжко, побутова техніка і більші меблі. Перед підписанням такого протоколу, ми можемо перевірити, чи всі перелічені в ньому елементи дійсно знаходяться у квартирі. Після закінчення терміну дії контракту, власник перевірить, чи всі пристрої і предмети ще цілі.

Вам потрібна оренда подобово кімнат? А може Ви бажаєте зняти недорогий хостел? ПошукДомуБот з легкістю знайде найкращі пропозиції в таких відомих містах України як: Чернігові, Києві, Житомирі, Херсоні, Чернівцях, Донецькій області, Запоріжжі, Луцьку, Харкові, Полтаві, Вінниці, Івано-Франківську, Сумах, Рівному, Черкасах, Хмельницькому, Одесі, Кропивницькому, Дніпрі, Луганській області, Львові, Тернополі, Ужгороді, Миколаєві та інших.
ДЛЯ ПОШУКУ НЕРУХОМОСТІ, ПЕРЕЙДІТЬ В
Можливо у Вас не встановленний телеграм!
Спробуйте встановити телеграм перейшовши за посиланням!
Після встановлення, перейдіть в наш PoiskDomaBot.
Чтобы перейти к скачиванию приложения, поставьте галочку