ДЛЯ ПОШУКУ НЕРУХОМОСТІ, ПЕРЕЙДІТЬ В

ПОДОБОВА ОРЕНДА КВАРТИРИ

телеграм бот

Як вигідно орендувати квартиру подобово

Головний недолік квартири, що здається на добу в великих туристичних центрах: в літній сезон підвищуються ціни. Це відбувається, коли туристів стає більше, і при цьому різко збільшується група людей, зацікавлених в тому, щоб залишитися в даному місці більш ніж на один день. Тоді зняти квартиру подобово, наприклад, в містах біля моря, буде коштувати більше 1000 грн. за однокімнатну, а дешевими залишаються лише найжахливіші пропозиції, з жахливим облаштуванням, в поганих районах або значній відстані від пляжу / інфраструктури. Вибрані власники, також просять завдаток, навіть якщо зацікавленій особі необхідна квартира лише на добу (заплатити, наприклад, 1000 грн. і аналогічну заставу, яку, однак, зобов'язані повернути, коли Ви залишаєте квартиру). В іншому ж, рішення зняти квартиру подобово недорого – відмінна альтернатива проживанню в готелях, готелях, санаторіях.

Перед тим, як знімати квартиру, варто уважно перевірити не тільки приміщення і його обладнання, але і авторитет господаря. Варто запитати, що має бути включено в договір і протокол передачі, які права має орендар і що можна очікувати від орендодавця. Відповіді на ці та інші питання Ви знайдете в керівництві.

Багато чого можна відшукати в самому оголошенні

Перший крок – це перегляд реклами. Оголошення повинно складатися з такої інформації: точна ціна, тобто ціна оренди плюс додаткові збори, розмір депозиту, площа, місце розташування, обладнання та меблі, стан квартири, опалення / кондиціонування, і коли квартира звільняється.Також, варто вникнути в питання розташування, ознайомитися з інфраструктурою і доступністю громадського транспорту. На підставі цієї інформації вибирайте найцікавіші пропозиції, щоб зняти квартиру подобово без посередників вигідно.

Запитайте подробиці

Прийнявши рішення винаймати квартиру подобово недорого без посередників, прояснити сумніви неважко при прямому контакті з рекламодавцем – по телефону або через контактну форму. Під час розмови задайте питання, які турбують Вас: чи приймає власник домашніми тваринами, чи отримаємо ми доступ в гараж чи підвал, чи знизять прайс і т.д.

Огляд квартири – на що варто звернути увагу

Наступний етап – огляд квартири подобово в Харкові, Києві чи іншому місті України, де Вам потрібно її зняти. Він не повинен бути поверхневим, адже несправності часом не помітні з першого погляду. Важливою ознакою є вид квартири, обладнання, а також інформація і фото, що містяться в рекламі. Слід звернути увагу на рівень чистоти, перевірити обробку стін і стелі на предмет можливого грибка або плям. Крім того, погляньте на місця, частого користування, які бувають брудними або вимагають ремонту (наприклад, плита), перевірте герметичність вікон і роботу фурнітури у ванній і кухні. Не бійтеся повідомити про результати свого дослідження, адже вони часто допомагають в переговорах, знижують ціну або забезпечать зняту на добу (або кілька) квартиру новим обладнанням.

Гарненько перевірте орендодавця

Той факт, що у когось є ключі від квартири, не означає, що особа є власником майна. При підписанні контракту переконайтеся, що людина у якої Ви хочете зняти на добу квартиру – дійсно господар, який є фактичним власником власності або його повірена особа. Перевіряється цей факт віддалено, через електронний кадастр в Міністерстві юстиції або запитом документів, що підтверджують право власності. Коли власник передав свої права сторонній особі, це повинно бути зазначено в довіреності.

Договір є основою безпроблемних відносин

Якщо Ви хочете зняти 1 кімнатну квартиру подобово або навіть 2, або 3 кімнатну – договір повинен бути основою Ваших взаємин. Це форма безпеки, як правило, готується власником квартири, тому Вам слід його уважно прочитати, звертаючи увагу на те, чи не містить він будь-яких положень, що суперечать закону про захист прав квартиронаймачів.

Що повинен містити договір?

- Дані сторін договору і предмет договору;

- Термін дії (може бути укладений на визначений або невизначений термін);

- Детальна інформація про сплату платежів, де перераховуються витрати, що покриваються нами, окрім орендної плати (оплата подобової оренди квартири повинна бути оплачена після того, як власник покаже рахунок, інформацію про внесену заставу, призначену дату і спосіб оплати);

- Визначення того, який ремонт у чиїй відповідальності знаходиться. Відсутність докладної анотації означає, що питання ремонту регулюється несприятливим для Вас чином;

- Термін повідомлення повинен відповідати закону про захист прав орендарів.

На що потрібно звертати увагу при подобовій оренді квартири

Обов'язки орендаря і орендодавця

Основний обов'язок орендаря при знятті подобово однокімнатної квартири, або іншого житла – своєчасна орендна плата, турбота про порядок в квартирі і її частинах. А чого чекати від господаря? Обов'язки орендодавця закріплені законом, і вони включають:

- здачу приміщення в стані, відповідному узгодженому використанню;

- підтримання приміщень таким, протягом усього терміну дії договору;

- забезпечення ефективної роботи існуючих установок і пристроїв, пов'язаних з будівлею (дозволяють орендарю використовувати воду, газ, тепло, електрику, ліфти, установки і пристрої, що становлять обладнання приміщення та будівлі, зазначені в окремих правилах).

Варто підкреслити, що подобова оренда квартири без посередника не передбачає ситуацій, коли господар вривається туди без попередження або без згоди мешканця, тому що той порушує правила. Подібні візити повинні бути узгоджені заздалегідь.

Протокол передачі

Документом, здатним захистити нас від проблем, при знятті квартири в оренду подобово, пов'язаних з поверненням депозиту, є протокол передачі (акт прийняття-передачі). Він полягає в описі загального стану квартири, включаючи обладнання та показники лічильників, тому слід вказати пошкодження і докласти фотографії до звіту. Навіть по закінченні декількох діб обидві сторони угоди можуть не згадати, які саме дрібні дефекти виникли в період оренди, а які вже були виявлені. Тому варто витратити час на те, щоб дуже ретельно задокументувати обстановку переданої квартири, а також визначити і записати на самому початку, яка шкода буде інтерпретований як збиток, а яка – наслідком нормального використання квартири.

Повнота інформації в інтернет-пропозиціях і умови бронювання

В даний час, найбільш часто, пошук оренди квартири подобово здійснюється в Інтернеті, наприклад, через популярні сайти оголошень або ж телеграм ПошукДомуБота. На сьогодні, він є гідною альтернативою вайбер групам і телеграм каналам про нерухомість, особливо, якщо у Вас запит оренда квартир Київ телеграм або телеграм бот оренда квартир Київ або інші міста України.
Неодмінно, Вам слід звернути увагу на те, що входить у вартість, а також на умови бронювання та його можливе скасування, особливо, якщо вже на цьому етапі потрібна оплата належної суми або її частини. Бувають ситуації, коли в результатах пошуку подобової оренди недорогої квартири відображається дуже приваблива ціна за ніч, і тільки після натискання кнопки «Забронювати» можна побачити, що до цієї суми були додані додаткові комісії, що раніше не були зазначені. Ми також повинні перевіряти, чи можна скасувати бронювання безкоштовно, і якщо так, то наскільки заздалегідь.

Ще кілька рекомендацій, які прийнявши до уваги, Ви зможете зняти двокімнатну (або будь-яку іншу) квартиру подобово:

- перевірте справжність оголошення за допомогою доступних джерел, таких як: коментарі користувачів, перевірка місця розташування на Картах Google або аналогічних додатках, питань власнику про місця в цьому районі, таких як ресторани й розваги. Якщо надана інформація занадто неточна – це викликає підозри.

- Здійсніть платіж за допомогою безпечних засобів, які залишають виразний слід, наприклад, кредитної картки, електронної системи або банківським переказом. В останньому випадку переконайтеся, що ім'я власника рахунку співпадає з орендованою нерухомістю.

- Не платіть повну суму за зняття трикімнатної квартири (або іншого варіанту) подобово заздалегідь, постарайтеся дати якомога меншу заставу, а решту суми оплатіть по приїзду, коли підтвердиться, що все відповідає опису в оголошенні.

- Збережіть копію бронювання або депозиту, чітко вкажіть номер банківського переказу, умови депозиту і той факт, що він повинен бути повернутий. В ідеалі перед підписанням договору у Вас повинен бути інвентаризаційний список власності та її стану.

Бажаєте зняти квартиру подобово біля метро? А може виникла необхідність квартиру подобово зняти біля моря? Можливо, все-таки, бажаєте винайняти квартиру на довгостроковий період?Скористайтеся нашим телеграм ПошукДомуБотом. Він швидко допоможе Вам підібрати подобово квартиру за вигідною ціною, практично в будь-якому місті чи в будь-якому мікрорайоні України – Київ: і хто не знає Святошинський р-н (в самому центрі Святошино, трохи далі Борщагівка, і неподалік масив - Академ Городок), багатий Печерський р-н (всі знають Печерськ і Липки, але якщо Ви приїжджий то напевно не знали про Чорну Гору), Шевченківський р-н (добре розвинута Лук'янівка або Татарка, богатий Шевченківський мікрорайон з Сирецьким), Деснянський р-н (на Троєщині), швидко розвиваючий Голосіївський р-н (Голосієво, за ним величезні житлові масиви Теремки один і Теремки два, неподалік від них з гарною транспортною розв'язкою Деміївка), великий Дніпровський р-н (прекрасна Микільська Слобідка або Лівобережний великий масив, а може густонаселений мікрорайон Березняки з затишним Соцмістечком), Солом'янський р-н (зелений Відрадний, раніше гучна Шулявка, миловидна Олександрівська Слобідка, ну і звичайно ж Солом'янка), важливий Дарницький р-н (всім відомі Осокорки або Позняки), всі знають старий Подільський р-н (в побуті його називають – Поділ), Оболонський р-н (з однойменною назвою – Оболонь); вишуканий Харків; всі точно знають старовинне місто Львів – з його старими вулицями в Галицькому та Шевченківському районі, або красивий Сихівський і не мало важливий Залізничний з історичним Франківський і Личаківським; місто на честь якого назвали славного поета – Івано-Франківськ; славна Вінниця – з районом Старгородський, великим Ленінським і цікавим Замостянським; основоположні Чернівці, епічний Луцьк; перлина західної України – Ужгород; монументальний Дніпро який має Центральний район, однойменний Чечелівський і Новокодайскій, славний Індустріальний і Соборний, названий на честь поета – Шевченківський, і усіма улюблений Самарський і Амур-Нижньодніпровський; чисті Черкаси; Полтава з курортним Миргородом; дивовижний Житомир; теплий Херсон; сільськогосподарський Рівне; колиска козаків – Запоріжжя; торговий Хмельницький; перейменований Кропивницький – зі своїми симпатичними районами Подільський і Фортечний; файне місто Тернопіль; кораблебудівний Миколаїв; курортна Одеса з районами, які межують з морем: Київський, Суворовський, Приморський і так би мовити в другій лінії Малиновський; привітні Суми; найважливіший Чернігів, а також не менш значні їх навколишні населені пункти: Хотин, Любомль, Овруч, Ужгород, Трускавець, Горохів, Чоп, Буча, Рожище, Бар, Васильків, Винники, Бершадь, Городок, Біла Церква, Дрогобич, Жмеринка, Ладижин, Дубляни, Хмільник, Моршин, Березань, Новояворівськ, Шаргород, Богуслав, Стрий, Ямпіль, Бориспіль, Южноукраїнськ, Верхівцеве, Боярка, Новий Буг, Вільногірськ, Бровари, Очаків, Жовті Води, Арциз, Кривий Ріг, Балта, Вишневе, Чорноморськ, Нікополь, Південне, Вишгород, Гадяч, Підгородне, Кременчук, Ірпінь, Пирятин, Малин, Дубно, Кагарлик, Острог, Новоград-Волинський, Сарни, Миронівка, Сторожинець, Охтирка, Овруч, Конотоп, Обухів, Токмак, Шостка, Переяслав, Бережани, горіхів, Збараж, Ржищів, Чортків, Енергодар, Берегово, Сквира, Вовчанськ, Дніпрорудне, Куп'янськ, Славутич, Чугуїв, Яремче, Гола Пристань, Тараща, Нова Каховка, Тисмениця, Скадовськ, Тетіїв, Таврійськ, Надвірна, Ізяслав Узин, Кам'янець-Подільський, Коломия, Славута, Українка, Шепетівка, Калуш, Ватутіне, Болехів, Фастів, Звенигородка, Олександрія, Канів, Чорнобиль, Умань, Знам'янка, Чигирин, Яготин, Батурин, Новоукраїнка, Ніжин, Світловодськ, Прилуки, Ковель, Заставна, а також інші.
ДЛЯ ПОШУКУ НЕРУХОМОСТІ, ПЕРЕЙДІТЬ В
Можливо у Вас не встановленний телеграм!
Спробуйте встановити телеграм перейшовши за посиланням!
Після встановлення, перейдіть в наш PoiskDomaBot.
Чтобы перейти к скачиванию приложения, поставьте галочку