ДЛЯ ПОШУКУ НЕРУХОМОСТІ, ПЕРЕЙДІТЬ В
Для подобової оренди БУДИНКА за вигідними умовами, перейдіть в наш Телеграм ПошукДомуБот
Для подобової оренди КВАРТИРИ за вигідними умовами, перейдіть в наш Телеграм ПошукДомуБот
Для подобової оренди КІМНАТИ за вигідними умовами, перейдіть в наш Телеграм ПошукДомуБот
ДЛЯ ПОШУКУ НЕРУХОМОСТІ, ПЕРЕЙДІТЬ В

Як правильно зняти житло подобово?

Бум подобової оренди житла формується на ринку нерухомості в багатьох областях України. Його зростання в місцях з найбільшим попитом, таких як великі міста, туристичні райони і курортні селища «витісняє» традиційну щомісячну оренду, підвищуючи ціни. Тому багато хто розглядає можливість покупки нерухомості, а потім її використання її для подобової оренди.

І так, як правильно зняти житло подобово?

1. Спочатку порівняйте ціни на різних веб-сторінках. Нижчі ціни, часто пов'язані з гіршими умовами і можливими підводними каменями і тоді рекомендується оформити страховку на випадок відміни. При цьому остерігайтеся надмірної дешевизни і оголошень без фотографій.

2. Іноді картинка не варта тисячі слів. Деякі фотографії не передають потрібний ракурс інтер'єру, в той час, як інші представляють його в надмірно утішному світлі. Ідеально - відвідати приглянувшу квартиру і, якщо це неможливо, попросіть власника або посередника надати фотографічне досьє. Також, добре б дізнатися про її місцезнаходження і переконатися в цілісності меблів і техніки.

3. Докладний прайс. Ставка за перебування, комісія платформи де Ви здійснювали замовлення, якщо така існує, послуги з прибирання та гарантійний депозит, якщо такий є. Найкраще розуміти, скільки потрібно заплатити в реальності.

4. Прочитайте коментарі користувачів. Хоча їм не обов'язково сліпо довіряти, оскільки іноді цими коментарями маніпулюють з підставних акаунтів, думка інших людей ніколи не зашкодить.

5. Подивіться, чи знімаєте Ви у власника або у посередника. Ця інформація є ключовою оскільки, якщо це ріелтор або агентство нерухомості, користувач буде захищений законодавством про захист прав споживачів. Якщо ж це пов'язано з фізичною особою, відносини ґрунтуються на цивільних правилах оренди, хоча, якщо договір не підписується - то Ви будете діяти на свій страх і ризик.

6. Обговоріть умови. Коли вирішите, що варіант Вам цікавий, можете домовитися з власником або агентством про умови і якщо дійшли згоди, то завжди повинні підписувати договір. І пам'ятайте, що онлайн-замовлення, має аналогічну юридичну силу, що і офіційні документи.

7. Перед підписанням контракту. Зв'яжіться з рекламодавцем або агентством нерухомості заздалегідь по телефону або електронній пошті і проясніть сумніви по пунктах, що Вас цікавлять: дати, тонкощі бронювання, скасування, особливі потреби, навколишні визначні пам'ятки, зупинки транспорту та інші питання, та інші речі, які Вас цікавлять.

8. Підтвердіть нюанси. Спосіб оплати, доставку ключів, контактна особа, яка приймає Вас і піклується про виявлені проблеми, які можуть виникнути під час Вашого перебування. Попросіть телефон для зв'язку при можливих подіях (наприклад, поломки). Крім того, здійснюйте платежі безпечним способом, запропонованим платформою, який дозволяє залишити слід платежу, наприклад, картою або електронною платіжною системою.

9. Збережіть копію бронювання або завдатку. Постарайтеся заплатити найменшу суму, необхідну як завдаток, і не вносити інше до прибуття. Якщо Ви вносите оплату безпосередньо через власника або агентство, важливо вказати розмір початкового внеску в документах. Якщо це відбувається через портал, використовуйте рекомендований спосіб, щоб залишити слід і скористатися гарантією, якщо виникнуть проблеми.

10. Якщо у Вас просять заставу на випадок можливого збитку, який мешканці здатні нанести. Просіть, щоб концепція, рамки його застосування були чітко описані, а також передбачити його повернення. Краще, щоб вони надали Вам інвентарний список, з детальним описам меблів, їх станом, і звичайно ж, Ви перевірили їх, перед підписанням контракту.

Що потрібно знати при оренді житла подобово?

Згідно з описами, проведення часу там має бути, якщо не райським, то принаймні - прийнятним. На жаль, правда на місці іноді буває досить витверезною. Щоб перебування там не перетворилося в пекло, варто заздалегідь врахувати кілька моментів:

- Завжди дізнавайтеся подробиці про орендодавця, і вихідні дані з веб-сайтів бувають дуже корисні, як джерело дослідження (доступна інформація, начебто ім'я, номер телефону, адреса і т.д.?). Також цікаві відгуки постояльців.

- Обов'язково перевірте через Інтернет чи дійсно існує нерухомість і збережіть рекламу або докладний опис, щоб у Вас були докази при виникненні будь-яких розбіжностей.

Деякі рекламні оголошення насправді дуже гарні для правди, але, на жаль, це не так. Знову і знову з'являються повідомлення про шахрайство і підроблену рекламу. А головне - людям доводиться дізнаватися на місці, наприклад, що розкішних апартаментів за вигідною платою не існує. Уникнути цього можна, якщо дотримуватися основних правил.

Наполягайте на договорі оренди

Якщо Ви «фрахтуєте» свої чотири стіни на пряму, то повинні укласти документальну угоду оренди. Зазвичай це робиться в письмовій формі заздалегідь, і обидві сторони отримують копію. Оскільки тут чітко регламентовані всі важливі права і обов'язки, це означає високий рівень безпеки для обох сторін, включаючи наступні пункти:

- Ім'я та адреса орендаря і домовласника;

- Опис житла (інвентарний список, який, в ідеалі, Ви зобов'язані перевірити);

- Термін оренди;

- Кількість мешканців;

- Сума оренди та інші витрати (включаючи форму оплати);

- Політика скасування;

- Відповідальність і обов'язки орендаря.

На відміну від бронювання готелю, де прайс зазвичай включає все (крім міні-бару), житло для оренди, нерідко пов'язане з доданою вартістю. В пунктах рахунків за комунальні послуги включають, наприклад, електрику та опалення, генеральне прибирання після виселення, або що-небудь інше.

Насправді це не найбільша проблема, але оскільки вони частково розраховується виходячи з фактичного споживання, і тому визначається тільки при виїзді, то часом перетворюється в неприємний «прощальний подарунок». Такі зручності часом досить відчутні, особливо в квартирах для відпустки з кондиціонером. Тому, Вам обов'язково варто заздалегідь дізнатися, з якими витратами тут, можливо, доведеться зіткнутися.

Не нехтуйте страховкою

Ви упустили келих з червоним вином на диван або крісло, випадково перекинули лампу або втратили ключ від житла? Дратівливі невдачі, на жаль, відбуваються моментально і Ви не застраховані від цього в орендованому житлі. Щоб подібні негаразди не перетворилися в кошмар, Вам обов'язково потрібно мати страхування приватної відповідальності, що покриває пошкодження орендованої власності, включаючи нерухомість, яка здається подобово.

Якщо, Ви хочете відчувати себе в безпеці - можете поговорити зі страховою компанією і за невелику додаткову плату інтегрувати перебування в будинку для відпустки або оформити спеціальну додаткову страховку.

Чи варто говорити, що причина шаленого зростання пропозицій подобової оренди від господарів або ріелторів - економічна. З постійним зростанням туризму, а також усвідомленням вигоди подібної оренди в порівнянні з готелями у відрядженні і пар, які прагнуть до усамітнення в затишному місці, де їх ніхто не потурбує, попит на подобове житло продовжує зростати. Останнє опитування, опубліковане на відомому порталі, показує, що 80%, що зняли житло на кілька днів в Україні через Інтернет-платформи або ПошукДомуБот, зробили це, тому що вважають більш вигідним варіантом, ніж звичайна оренда.

Якщо ж Ви хочете знайти найбільш спокусливі пропозиції подобової оренди від власників, абсолютно безкоштовно в будь-якому куточку нашої країни - спробуйте скористатися телеграм PoiskDomaBot з інтуїтивно зрозумілою системою фільтрів і зручним пошуком. Орендодавці також використовують ПошукДомуБот для розміщення своїх пропозицій. Для пошуку нерухомості, даний бот безкоштовний, а для орендарів, ознайомлення з перевагами даного інструменту, надається 30-денний тестовий період, а по його закінченню за користування, будуть стягуватися чисто символічні гроші в розмірі 10 грн. в місяць за 1 опубліковане оголошення з 30 разовим автоматичним оновленням - автопостингом, або ж безкоштовно, якщо Ви приведете реферала за Вашим посиланням.
Можливо у Вас не встановленний телеграм!
Спробуйте встановити телеграм перейшовши за посиланням!
Після встановлення, перейдіть в наш PoiskDomaBot.
Чтобы перейти к скачиванию приложения, поставьте галочку